Ļoti gribas reabilitēties par iepriekšējo maču

Otrdien, 2. maijā, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta desmitās kārtas ietvaros Aleksandra Koliņko komanda Salaspilī tiksies ar klubu “Auda”. Sākums – 18:00. Ieeja bez maksas. Sākas turnīra otrais aplis. Ļoti gribās, lai maijs mūsu komandai sanāktu veiksmīgāks, kā aprīlis. Sākt kā reiz īstais laiks!

Pie mums ciemos brauc “Auda”, ambicioza un spēcīga komanda. Bet arī neparedzama, šajā sezonā tai raksturīgi kritumi. Spēles ar šo pretinieku mums padodas grūtas un interesantas. Acīmredzams, ka daudz veiksmīgāk ar “Audu” mēs spēlējam mājās, un otrdien atkal ļoti gribas to pierādīt.

Protams, būs smagi, bet mūsu komandai tas pavisam nav jaunums. Bet gribas ticēt, ka mūsu puišos labā nozīmē modīsies patmīlība pēc iepriekšējā mača, kuru mēs aizvadījām daudz zemāk par savām spējām. Mums noteikti vajag laboties, ļoti gribas reabilitēties!

Mums pa spēkam to izdarīt ar jūsu atbalstu, godājamie līdzjutēji! Laipni lūgti uz stadionu. Kad mūsu komandai tic pa īstam, tā spējīga pārsteigt, un pārsteigt stipri!

Tiekamies!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

 

Attachment

8F5161E8-6151-4AFE-81B0-593855D88034