Mercure Rīga kauss

Piektdien, 16. februārī, viesnīcas “Mercure Riga Centre hotel” telpās tika izlozētas jaunizveidotā futbola turnīra “Mercure Rīga” kausa izcīņas apakšgrupas. Atklāšanas spēles paredzētas 9. martā, savukārt pusfināli un fināls notiks aprīlī neilgi pirms “komanda.lv” 1. līgas čempionāta regulārās sezonas sākuma.
 
Izlozes ievadā klātesošos sveica turnīra idejas autors Vadims Ļašenko, norādot, ka šāda turnīra izveides mērķis ir nodrošināt 1. līgas klubiem kvalitatīvu pirmssezonas sagatavošanās procesu un savstarpēju pārbaudes spēļu aizvadīšanas iespēju, tādējādi vairojot gan klubu progresu, gan arī sniedzot iespēju skatītājiem sekot līdzi saviem mīļākajām komandām un futbolistiem pirmssezonas karstākajā posmā.
“Mercure Riga Centre hotel” pārstāvis Andris Kruklis savā uzrunā uzsvēra, ka viesnīca ar lielāko prieku atsaucās uz rīkotāju iniciatīvu atbalstīt šo turnīru, vienlaikus uzsverot, ka “Accor” tīkla viesnīcas jau vairākus gadus sadarbojas Latvijas Futbola federāciju (LFF), tādējādi dažādu projektu veidā kopīgi sekmējot pašmāju futbolistu un komandu izaugsmi. A. Kruklis piebilda, ka šis turnīrs ir būtisks solis 1. līgas klubu attīstībai un sportiskā līmeņa celšanai, tādējādi popularizējot futbolu arī Latvijas reģionos.
Turnīra organizators Aleksejs Spasjonņikovs iepazīstināja klubu pārstāvjus ar gaidāmā turnīra Reglamentu, kā arī saistītajiem organizatoriskajiem jautājumiem. Apakšgrupas izlozēja paši turnīra dalībnieki. A grupā vienkopus tiksies aizvadītā komanda.lv 1. līgas čempionāta septītā labākā komanda Rēzekne FA/BJSS, regulārās sezonas devītās vietas ieguvēja RTU FC / Skonto Academy, 11. vietas īpašniece Preiļu BJSS, kā arī SK Super Nova komanda. Tikmēr B grupā sacentīsies 5. vietas ieguvēji pērn FK Tukums 2000/TSS, 6. vietas īpašnieki JDFS Alberts, 12. vietu ieņēmušais FK Staiceles Bebri, kā arī šogad apvienotā BFC Daugavpils/Progress komanda.
Kā jau ziņots, turnīrs tiek rīkots ar LFF konceptuālu atbalstu. To apkalpos LFF vai citas UEFA dalībvalsts apstiprinātie un licencētie tiesneši. Spēļu tiešraides nodrošinās portāls “Sportacentrs.com”. Turnīra sadarbības partneris ir sporta preču veikals “Komanda”, kas vienlaikus ir 1. līgas čempionāta titulsponsors.
2018. gada “Mercure Rīga” kausa izcīņas apakšgrupas
• A grupa: Rēzeknes FA/BJSS, Preiļu BJSS, SK Super Nova, RTU FC / Skonto Academy
• B grupa: FK Staiceles Bebri, JDFS Alberts, BFC Daugavpils/Progress, FK Tukums 2000/TSS
 
SK Super Nova turnīra spēļu kalendārs
 
Piektdiena, 16. marts
plkst. 11:00 Preiļi BJSS – SK Super Nova (Elektrum OSC halle, Rīga)
 
Sestdiena, 17. marts
plkst. 16:30 Rēzeknes FA/BJSS – SK Super Nova (Skonto halle, Rīga)
arts
 
Ceturtdiena, 29. marts
plkst. 12:00 SK Super Nova – RTU FC/Skonto Academy (Skonto halle, Rīga)
 
Spēles par 3. vietu un fināla norises vieta un laiks tiks izziņots papildus.
 
Spēles notiks pēc FIFA noteikumiem, katra spēle tiks aizvadīta pēc formāta – divi puslaiki pa 45 minūtēm katrs. Spēlētāju maiņu skaits nebūs ierobežots, izņemot turnīra finālspēli un spēli par 3. vietu, kurā tiks atļautas piecas spēlētāju maiņas katrā komandā. Leģionāru skaits šī turnīra ietvaros arī nebūs ierobežots. Pārbaudāmo futbolistu statusu spēles protokolā klubi būs tiesīgi apzīmēt kā Pārbaudāmais spēlētājs, turklāt vienā spēlē var tikt pieteikti ne vairāk kā pieci pārbaudāmie spēlētāji. Komandas spēlētāju skaits pieteikumā un papildpieteikumā nav ierobežots, turklāt spēlētājs turnīra laikā var pāriet un parādīties citu turnīra komandu pieteikumā (vai papildpieteikumā), taču pēc katras šādas pārejas veikšanas nevar vairs parādīties nevienas no iepriekš pārstāvēto komandu pieteikumiem (vai papildpieteikumiem).
“Mercure Rīga Centre hotel” ir Accor tīkla viesnīca, kas atrodas pašā Rīgas sirdī, neskaitāmo vecpilsētas orientieru tuvumā. Viesnīca ir izvietota vēsturiskā, 1901. gadā būvētā jūgendstila ēkā. Viesnīca ir tikai 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas lidostas (RIX) un divu minūšu gājienā no Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas. Viesnīca piedāvā 143 pilnībā aprīkotus numurus, ieskaitot 128 standarta vienvietīgus un divvietīgus numurus. Viesi var pasūtīt arī 11 Privilege numurus un četrus Junior Suite numurus. Viesnīcā Mercure Riga Centre ir moderns konferenču centrs ar sešām sēžu telpām, kas var uzņemt līdz 100 apmeklētāju. Visas telpas ir aprīkotas ar profesionālu audio un vizuālo tehniku, bezvadu Wi-Fi, projektoriem un tribīnēm. Pēc starptautisku pasākumu organizatoru lūguma, viesnīca piedāvā arī sinhronās tulkošanas pakalpojumus.
 
SK Super Nova aicina savus līdzjutējus un atbalstītājus apmeklēt mūsu komandas spēles un just līdzi tribīnēs.Mercure-kauss-izloze-16022018 kopbilde

Attachment

Mercure-kauss-izloze-16022018 kopbilde