Mēs jau esam pusfinālā! Un tas nav galvenais mērķis

Ļoti pārliecinoši Ziemeļu zonas čempionātu (Dali Dali 3.līga) aizvadīja SK Super Nova-2,  par astoņiem punktiem apsteidzot FK “Sigulda”. Mēs esam pirmajā vietā un ar lielām ambīcijām ejam uz play-off! Dzintara Zirņa un Edgara Fjodorova komanda vispār vareni aizvadīja regulāro čempionātu, atļaujot sev vien vienu sāpīgu kļūmi, kura gadījās noslēgumā un turnīram nebija nozīmīga.

Daudzi mūsu jaunie spēlētāji parādīja sevi ļoti labi un pelnījuši augstu novērtējumu. Piemēram, vienmēr enerģiskais pussargs Damirs Onackis. Visi malači, un, galvenais, neaizmirst, ka pašas galvenās spēlēs vēl tikai būs. 

Pēc regulārā čempionāta iznākuma individuālās balvas ieguva uzreiz trīs mūsu spēlētāji. Par turnīra MVP tika atzīts pussargs Kirils Artjomovs – apsveicam, pilnībā pelnīti. Malacis! Par labāko snaiperi kļuva Daniels Radzenieks – 33! Apsveicam un novēlam, lai tāds iespaidīgs rādītājs “kā Ērlings Holans” mūsu uzbrucējam būtu cita līmeņa turnīrā. Par labāko vārtsargu atzīts mūsu Norberts Armanovičs. Malacis, apsveicam!

Pateicoties veiksmei izlozē, pie automātiskas vietas pusfinālā tika mūsu komanda.

Izlozē tika noskaidroti šādi ceturtdaļfināla pāri:

JFK “Daugava”/Salaspils FS – Grobiņas SC-2/”Dienvidkurzeme”

JFC “Jelgava” – FK “Sigulda”

Preiļu BJSS – FK “Union”.

SK Super Nova-2 pusfinālā spēlēs ar pēdējā pāra uzvarētāju. 

Ceturtdaļfināla spēles paredzētas 7./8. un 14./15. oktobrī, pusfināla mači ieplānoti 21./22. un 28./29. oktobrī, bet fināls un spēle par 3./4. vietu – 4./5. novembrī.

Finālturnīrs, kuram kvalificējās katras zonas divas spēcīgākās komandas, notiks pēc Play-off principa (divas ceturtdaļfināla spēles, divas pusfināla spēles un spēles par vietām). Pirmo trīs vietu ieguvēji nopelnīs tiesības 2024. gadā sacensties “Altero.lv LIIGA” čempionātā.

Aiziet, SK Super Nova-2!

#SuperNova #SuperNova2 #futbols #3līga #DaliDali #malači #apsveicam Nora Krevņeva Baibakova.

Attachment

IMG_5446