Miņins, Sprukulis un Gražis turpinās spēlēt mūsu klubā!

SK Super Nova Salaspils futbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Līdz Latvijas 2023. gada čempionāta starta spēlei atlicis mazāk par mēnesi! Mēs oficiāli paziņojam, ka vēl trīs svarīgi futbolisti paliek mūsu klubā – Jevgeņijs Miņins, Kristians Sprukulis un Aļģirdas Gražis! Talantīgie puiši visu pagājušo sezonu priecēja SK Super Nova Salaspils līdzjutējus, tāpat būs arī jaunajā sezonā! 

Jevgeņijs Miņins – 20 gadu vecais pussargs, visu pagājušo sezonu bija svarīga figūra uzbrukumā. Miņins prot nospēlēt nestandarti, prot spīdēt ar savu neatkārtojamo kreiso, un tas bieži noved strupceļā jebkuru pretinieka aizsardzību. Atceraties lielisko slaloma izgājienu “Daugavas” stadionā, kad visa “Metta” aizsardzība, kā saka, devās uz dārzu “atpūsties”?! Pagājušajā sezonā Žeņa kļuva par mūsu komandas otro bombardieri, un tikai traumas patraucēja viņam kļūt pirmajam. Lai sanāk šajā sezonā! Kopumā Miņins mūsu kluba sastāvā nospēlēja 29 spēles Latvijas čempionāta virslīgā un iesita 4 vārtus.

Kristians Sprukulis – 20 gadu vecais pussargs, SK Super Nova audzēknis. Jau daudzus gadus kautrīgais Kiki uzticīgi kalpo mūsu klubam, dodot daudz labuma. Sprukulis no tiem, kurš veic liela daudzuma melno darbu, disciplinēts un atbildīgs – katrs treneris ļoti priecīgs, ja tāds spēlētājs ir viņa komandā. Lielais Kiki ne tuvu pilnībā nav realizējis savu augsto potenciālu pagājušajā gadā (nepatīkamā trauma pirmssezonā lika sevi manīt). Jaunajā sezonā Kristians droši vien pieteiks sevi daudz skaļāk – viņš var, viņam pa spēkam! Kopumā Sprukulis mūsu kluba sastāvā nospēlēja 30 spēles Latvijas čempionāta virslīgā un iesita 1 vārtus.

Aļģirdas Gražis – 19 gadu vecais uzbrucējs, kurš atnāca uz mūsu komandu pagājušās sezonas vidū. Perspektīvs futbolists, spējīgs uzbrukuma līnijai piedot enerģiju un konkurenci. Pats galvenais: Aļģirds ļoti grib nosvinēt savus pirmos vārtus elitē, un tam jaunajā sezonā pieliks maksimumu pūļu. Gaidām, kā tu iesit, Aļģi, un esam pārliecināti, tu tiksi galā ar šo uzdevumu! Kopumā Gražis mūsu kluba sastāvā nospēlēja 12 spēles Latvijas čempionāta virslīgā.

Mēs apsveicam Jevgēņiju, Kristiānu un Aļģirdu un novēlam viņiem veiksmīgu spēli, uzvaras un pozitīvas emocijas jaunajā sezonā!

#SuperNova #Salaspils #futbols #Miņins #Sprukulis #Gražis #OptibetVirslīga #WinWinsport