Mūs gaida vēl viens turnīra favorīts

Pirmdien, 24. aprīlī, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta astotās kārtas ietvaros Aleksandra Koliņko komanda viesos tiksies ar klubu RFS. Spēle notiks LNK Sporta Parks stadionā, sākums – 19:00. Biļetes var iegādāties šeit (TIKAI internetā!): https://events.passportix.eu/event/optibet-virslga-rfs-super-nova-wqqjvq?lang=lv  Mūsu komandu gaida vēl viens grūts un ļoti interesants eksāmens.

SK Super Nova Salaspils dodas ciemos pie vēl viena turnīra favorīta, kurš, bez šaubām, ir viens no galvenajiem pretendentiem uz zelta medaļām. Acīmredzami, ka mūsu futbolistus gaida jauns ļoti sarežģīts pārbaudījums. Bet kārtējo reizi nepieciešams atkārtot: futbolā iespējams viss!

Kā reiz mūsu sacensībai ar RFS šai patiesībai ir vistiešākais sakars. Atcerēsimies pagājušo gadu un neaizmirstamo uzvaru 7. augustā kā reiz LNK Sporta Parks stadionā! Mēs toreiz čempionam iesitām uzreiz veselus 3 vārtus, sensacionāli uzvarējām (2:3), un pēc fināla svilpes mūsu komanda bija absolūti laimīga – neaizmirstams moments! Laikam, pats spožākais mūsu kluba vēsturē virslīgā! Nesenā efektīvā uzvara pār citu čempionu tomēr ne tik fantastiska sensācija, kā uzvara pār RFS.

Tā kā gadīties laukumā var viss. Būs ļoti grūti, un tur nav nekā pārsteidzoša. Mums noteikti nepierast! Galvenais, jātic sev, partneriem un komandai! Un sisties līdz galam. 

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

 

Attachment

D5527802-2C5E-4EA4-8562-CD39E71A18F0