Mūsu jaunais ieguvums – pieredzējis aizsargs!

Bez šaubām, noskaņojums mūsu komandā tālu no laba. Bet pat tādā turnīra situācijā, kā tagad SK Super Nova Salaspils, nedrīkst nolaist rokas un padoties. Vajag cienīt sevi un mūsu līdzjutējus. Jācenšas uzvarēt tuvāko spēli, lūk uzdevums, kuru jāuzstāda un jādara viss, lai to veiksmīgi paveiktu. Piemēram, uzvarēt 5. jūlijā Daugavpilī!

Pilnīgi ticami, ka SK Super Nova Salaspils sastāvā laukumā izies jauns centra aizsargs. Mēs oficiāli paziņojam, ka pieredzējušais ukraiņu futbolists Deniss Pritikovskis pārnācis uz mūsu klubu. Laipni lūgts! 

29 gadus vecais Deniss Pritikovskis – pieredzējis centra aizsargs. Leģendārā Kijevas “Dinamo” audzēknis. Dažādos gados Deniss spēlējis vairākās Ukrainas komandās, tai skaitā, “Karpati” (Ļviva) un citās. Ir aizsargam arī starptautiska pieredze: Deniss spēlējis Zviedrijā, Polijā un Lietuvā. Kā reiz no kluba “Neptunas” (Klaipēda) Deniss pārnācis uz mūsu komandu. Dažādos gados Deniss spēlējis Ukrainas jauniešu izlasēs. 

SK Super Nova Salaspils aizsarga Denisa Pritikovska komentārs:

- Pāreja uz jaunu komandu – tas vienmēr ir atbildīgi un interesanti. Jauna pieredze, tikšanās ar jauniem partneriem, treneriem. Protams, par SK Super Nova Salaspils neko nezināju, bet Žeņa Terzi – puisis runātīgs, viņš stipri palīdzēja un daudz paskaidroja. Iepazīšanās ar komandu bija normāla, labi puiši, ir pieredzējuši spēlētāji, ir jauni. Saprotams, ka turnīra situācija spiež psiholoģiski, bet visu vēl var izlabot. Un noteikti obligāti vajag to censties izdarīt! Paskatīsimies, kā sanāks, no savas puses pacentīšos dot komandai maksimumu labuma.

Mēs apsveicam Denisu ar atnākšanu uz mūsu komandu un novēlam veiksmi, uzvaras un kvalitatīvu spēli SK Super Nova Salaspils sastāvā! 

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

IMG_3162