Mūsu jaunajiem spēlētājiem ir brīnišķīga iespēja debitēt virslīgā!

SK Super Nova Salaspils futbolisti turpina gatavošanos kārtējām Latvijas čempionāta spēlēm. Garās pauzes laikā beidzot parādījusies ilgi gaidītā iespēja nedaudz atvilkt elpu un, tā sacīt, pārlādēt baterijas – gan emocionālās, gan fiziskās. Atgriezīsimies čempionātā stiprāki, kā bijām! 

Atgriezīsimies jau pavisam drīz. Sestdien, 18. jūnijā, viesos tiksimies ar turnīra līderi klubu “Valmiera”. Sākums – 14:00. Smags un interesants pārbaudījums!

Komanda gatavojas. Pa to laiku risinās arī svarīgi transfēru jautājumi. Informācijas šajā plānā daudz, saglabājiet pacietību, bet pagaidām mēs paziņojam, ka mūsu komandā pat pavisam jauniem spēlētājiem ir unikāla iespēja debitēt virslīgā! Divi talantīgi 15 gadīgi uzbrucēji Kristians Černovs un Roberts Kukulis pieteikti mūsu galvenajā komandā ar fantastisku iespēju debitēt virslīgā jau šajā sezonā! Apsveicam puišus, viņu piemērs brīnišķīgi parāda, ka iespēja ir visiem jaunajiem futbolistiem – galvenais, daudz strādāt, ticēt sev un nekad neapstāties! 

Bez tam, pēc mūsu komandas dalības Latvijas čempionāta pavasara etapa nopietnas analīzes tika pieņemts lēmums noslēgt sadarbību ar diviem spēlētājiem. Mēs oficiāli paziņojam, ka SK Super Nova Salaspils atstāj uzbrucējs Vugars Askerovs un pussargs Maksims Sidorovs.

Vugars Askerovs Latvijas 2022. gada čempionātā aizvadīja 12 spēles (757 minūtes), vienpadsmitais rādītājs komandā.

Maksims Sidorovs Latvijas 2022. gada čempionātā dalību neņēma.

Mēs pateicamies futbolistiem par spēli mūsu komandā un novēlam panākumus nākotnē!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

B6681A2D-8AAF-4DCE-BF4F-E099A2805401 C733D126-5867-4038-A5AD-F8E0B35947E7