Neapturama komanda! Izcīnīja Reval Cup!

Tallinā risinājās starptautisks turnīrs “Reval Cup” (U13), kurā spīdoši startēja SK “Super Nova”. Mūsu neapturamā komanda, trenera Timura Leladzes vadībā, uzvarēja visos piecos mačos, neielaida nevienus vārtus un lieliskā stilā izcīnīja pirmo vietu! Apsveicam futbolistus un trenerus ar vienreizēju sniegumu un novēlam komandai turpināt tādā pat garā!

Tradicionālais “Reval Cup” Igaunijas galvaspilsētā pulcē lielu skaitu dalībnieku, komandas sacenšas dažādās vecuma grupās. Malači organizatori, pateicoties kuriem, bērnu komandas saņem iespēju sacensties labā līmenī un iegūt tik svarīgo starptautisko pieredzi.

Grupu etapā par SK “Super Nova” pretiniekiem kļuva četras komandas – Latvijas “Futbola Parks Academy”, Lietuvas FK “Margiris” (Viļņa) un Igaunijas “Rakvere JK Tarvas” un “Kuressaare”. Grūti teikt, vai pretinieki domāja, ka no mūsu komandas viņus gaidīs īsts rezultatīvs viesulis, bet darbībā mūsu puišu uzbrūkošais orkāns tiešām notika!

Laukuma saimnieki zaudēja mums divus mačus ar kopējo rezultātu 0:13, “akadēmiķi” ielaida trīs bezatbildes vārtus, lietuviešu futbolisti zaudēja vien ar 0:2. Iznākumā grupā īsta uguņošana: četras spēles, četras uzvaras un vārtu starpība 18:0. Vareni!

Pēc kā tāda bija svarīgi parādīt savu spēku izšķirošajā mačā. Kam interesanti vārtu uzvedumi, ja finālā tu zaudē?! Bet pretiniekos vecie paziņas – stipra komanda, puiši no Rīgas ”Alberta”, kuri arī teicami nospēlēja grupā un ne vienkāršā cīņā panāca iekļūšanu finālā.

Izšķirošais mačs bija ļoti nepiekāpīgs un grūts. Cīņa bija līdz pašai fināla svilpei, visu izšķīra vienīgie vārti! Par to autoru kļuva mūsu Georgijs Bombāns! Uzvara, puiši uzvarēja turnīru! MALAČI!

Vēlreiz apsveicam futbolistus un trenerus un novēlam neapstāties, turpināt neatlaidīgi apgūt futbolu, lai jauni panākumi obligāti būtu arī nākotnē!

Trenera Timura Leladzes komentārs:

- Apsveicu puišus un viņu vecākus ar pirmo vietu! Protams, esmu priecīgs, ka mums izdevās parādīt labu futbolu un uzvarēt visās spēlēs. Iesist 19 vārtus un aizvadīt turnīru bez ielaistiem vārtiem – tas ir liels spēlētāju nopelns, malači. Izdevās daudz, dominējām grupā, bet finālā uzvarējām varenu pretinieku. Gribu atzīmēt labo tiesāšanu un teicamo turnīra organizāciju. Emocijas patreiz ļoti labas, ceru, ka puišiem iepatikās uzvarēt, un tagad viņi zin, ka neatlaidīgi trenējoties, iespējams sasniegt daudz!

Lūk, šie puiši visu turnīru rādīja labu futbolu, neielaida nevienus vārtus, paši iesita ļoti daudz un iznākumā saņēma kausu un medaļas par pirmo vietu: Toms Petrovičs, Kārlis Viļums, Kirills Naumovs, Aleksandrs Karaskevičs, Maksims Goluboks, Roberts Kasparāns, Aleksandrs Malishevs, Daniels Zeps, Daniils Nikolajevs, Kristiāns Āboltiņš, Georgijs Bombāns, Stefans Meļņiks, Georgs Veinbergs, Andrejs Koreņs, Maksims Zubko.

Plašāk – https://www.revalcup.eu/reval-cup-2022/voistkonnad-ja-tulemused/poisid-2009-26-27-02/

Attachment

Foto1