Neapturami Rēzeknē. Izcīnām zeltu un bronzu!

Draugi, rudens gandrīz beidzies, līdz pirmajam ziemas mēnesim atlicis pavisam nedaudz laika. Liekas, lūk, pienācis beidzot laiks visiem futbolistiem atpūsties un pasapņot par ilgi gaidīto brīvlaiku. Bet nē!

Futbols pat aukstajā vēlajā rudenī uzzied un piespiež pārdzīvot pašas karstākās emocijas. Uzreiz divas mūsu Akadēmijas komandas devās uz turnīru Rēzeknē, kur parādīja teicamu spēli un panāca augstus rezultātus. Viena komanda – pirmā vieta! Otrā komanda – trešā vieta! Vareni, vai nav tiesa?! Abas trenera Andreja Jegorova komandas brīnišķīgi pierādīja, ka SK Super Nova spēcīga un neapturama!

Labāk par visiem par turnīru, protams, pastāstīja pats Andrejs Jegorovs, vienmēr emocionāls un enerģisks cilvēks. Klausāmies izsmeļošu un interesantu brīnišķīgā trenera komentāru:

- Pēc ilgākiem laikiem izdevās pabūt Latgales reģiona Rēzeknes pilsētā, precīzāk – Rēzeknes jaunajā piepūšamajā futbola hallē. “Rēzekne Open Kids” (U11). Pieteicāmies turnīram 7:7 ar 10 komandu piedalīšanos. Atbraucām ar divām mūsu komandām.

Viena (zilajās formās) sastāvēja no puikām, kuriem nepieciešama lielāka turnīru prakse + daži puikas no A komandas. Savukārt otrā komandā (dzeltenajās formās) jau spēlēja 2013.g. puikas + 2 čaļi no U11 komandas.

Gadās dažādi, bet šoreiz gadījās tā, ka vārtsargu lomās šajā turnīrā abās komandās iejutās nominālie laukuma spēlētāji. Mikus un Marats šīs lomas izspēlēja aktīvi, droši, pārliecinoši!

Kā teicu, turnīrā dalību ņēma 10 komandas, no kurām Rīgu pārstāvēja SK Super Nova ar 2 komandām un FK Auda. Pārējās komandas bija no vietējā reģiona. Rēzekne tika pārstāvēta ar 4 dažādām komandām – no BJSS, 2 novada komandas un FK Rēzekne + Madonas BJSS, Ludzas BJSS un FK Sigulda.

Diemžēl uzbūvētajā Rēzeknes piepūšamajā hallē ir tikai viens futbola laukums formātam 7:7. Tādēļ 10 komandu spēles divās apakšgrupās ievilkās visas dienas garumā no pl.9.00 līdz pl.19.00. Ļoti ilgi un attiecīgi – nogurdinoši.

Bet, izturējām! Galu galā abām mūsu komandām, savstarpēji satiekoties pusfinālā (ar rezultātu 2:0 uzvarēja 2012.g. komanda), Super Novas komandas spēlēja abos galvenajos turnīra finālos.

Par 3.vietu Super Nova/2013 uzveica FK Auda komandu ar 1:0 un labā cīņā ieguva turnīra bronzu un mazo kausu.

Par 1.vietu Super Nova/2012 pieveica labi spēlējošo Madonas BJSS ar rezultātu 2:0.

Sīva, interesanta spēle un ar lielu gandarījumu tika piemērītas zelta godalgas un pacelts gaisā turnīra lielākais kauss!

Labs sniegums laukumā mijās ar dažādām sadzīviskām situācijām, kā nekā super garā futbola diena. Bet priecīgs un pacilāts noskaņojums ar vecāku uzsaukto uzvarētāju picu (vakariņas) ļāva mierīgi un veiksmīgi noturēt mājupceļu, ierodoties Rīgā pirms pl.23.00. Jāpiemin, ka vēl tālāks ceļš bija vienam mūsu parstāvim no 2013.g. Siguldas filiāles, – kopā ar tēvu vēl vismaz stunda ceļā, pēc 00.00 mājās, var pat teikt, divu dienu turnīrs…

Atkārtošos. Puikas izturēja! Malači!

Neaizmirsīšu arī atzīmēt mūsu atbalsta grupu mūsu bērnu vecāku veidolā! Jūs arī, protams, Malači! Tas ir svarīgi. Futbolu spēlē sev un priekš līdzjutējiem. Darbojamies! Un lai veselība, pacietība un veiksme!

*****

Malači, apsveicam!

SK Super Nova (zilās formas): R.Dreimanis, D.Plūme, N.Rožkalns, K.Gaiduks, L.Tempelārs, A.Kabuts, M.Kritiņins, K.Ivanovskis, A.Burcevs, T.Uvarovs, E.Asaris.

SK Super Nova/2013 (dzeltenās formas): R.Rožkalns, V.Tatarincevs, H.Kalniņš, V.Stepičevs, R.Penka (SN Sigulda), D.Abramenko, R.Moisejevs, M.Fībiks, A.Finogējevs, M.Jansons, M.Pinkāns, A.Klikučs, R.Gāže.

#SuperNova #akadēmija #futbols #RēzekneOpenKids #uzvara #apsveicam #malači

Attachment

cfff2b9d-a567-436c-b203-43fad205d769 7cea8a46-d255-4289-ad27-e5aedbb359d8 c278ee69-e04f-4c28-97f8-eb8a1e7064dc