Nenogurdināmie Igora Zeņkova komandas cīnītāji ieņēma trešo vietu!

Tradicionālajā festivālā “Baltic Sea Cup”, kurš risinājās viesmīlīgajā Rojā, atzīstami startēja jaunie SK “Super Nova” (U-10) talanti. Nenogurdināmie Igora Zeņkova komandas cīnītāji ieņēma trešo vietu divpadsmit komandu konkurencē. Malači! Mūsu puiši vareni aizvadīja sacensību pirmo dienu, izrādoties labākajiem savā grupā. Otrā diena veidojās jau ne tik veiksmīga, pretinieki izrādījās veiksmīgāki, bet pats svarīgākais, ka katrā mačā mūsu puiši centās darīt maksimāli iespējamo un ar katru spēles minūti mācījās nopietno futbolu vēl aktīvāk un produktīvāk. Puišu progresu neapturēt! ;) Un kā reiz tas vienmēr pats patīkamākais.

Trenera Igora Zeņkova komentārs:

- Labs un interesants turnīrs, kurš atnesa daudz pozitīvu emociju gan puišiem, gan treneriem. Gribu pateikties saviem spēlētājiem, viņi izspieda maksimumu, un pat vairāk. Malači! Atzīšos, biju pat pārsteigts par to, ko puiši parādīja. Tāds starts priekš viņiem tikpat kā uzvara Olimpiādē! Pirmajā dienā cīnījās, parādīja atzīstamu spēli, bet lūk, otrajā, nedaudz pietrūka spēka. Bet jebkurā gadījumā – malači, katrā spēlē centās tieši spēlēt futbolu. Redzams, ka komanda aug, spēlētāji progresē, un tas obligāti mums palīdzēs nākotnē.

Lūk, šie draudzīgie puiši ar katru dienu arvien labāk iepazīst lielā futbola gudrības: Ričards Sārtaputns, Toms Indrevičs, Rustams Nematovs, Roberts Freimanis, Marks Jungenbergs, Haralds Saimetis, Edvards Baroniņš, Daniels Smirnovs, Roberts Bormanis, Ernests Noviks, Raitis Kivkukāns, Matvejs Maraškevičs un Ņikita Karatajevs.

 

Attachment

SuperNovau15