No Valmieras mēs jau paņēmām 4 punktus. Būs vēl?!

Svētdien, 22. oktobrī, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta trīsdesmit trešās kārtas ietvaros Igora Korabļova komanda mājās spēlēs ar klubu “Valmiera” FC. Sākums – 15:00. Ieeja bez maksas. Uz Salaspili viesos brauc komanda, kurai mēs šogad atņēmām vairāk punktu, kā jebkuram citam pretiniekam! “Valmiera” no mūsu kluba cietusi ļoti stipri, gaidīsim turpinājumu?! Laipni lūgti stadionā, godājamie līdzjutēji!

SK Super Nova Salaspils nezaudē jau trīs spēles pēc kārtas, un kā reiz Valmierā šī patīkamā sērija sākās. Gandrīz mēnesi atpakaļ sākās! Protams, mums visiem gribas turpinājumu, gribas atkal ievākt punktus, gribas atkal uzvarēt! Un, protams, pilnībā acīmredzami, ka laukuma saimniekus gaida ļoti grūta spēle. “Valmieru” gaida ļoti karsts turnīra finišs, cīņa par ceļazīmi uz Eirokausiem ar katru kārtu kļūst arvien trakāka, un punktus (kārtējo reizi!) mačā pret mums pretinieks vienkārši nedrīkst atļauties zaudēt. Lūk jau, motivācija “Valmierai” tiešām varena!

Mums turnīra uzdevumu, diemžēl, nav, bet ir liela vēlēšanās turpināt priecēt mūsu līdzjutējus. Viņi to gaidīja visu garo sezonu, viņi noteikti pelnījuši pozitīvas emocijas, bet tikai finišā mūsu komanda beidzot sāka tās dāvāt pietiekami bieži. Un pie tam rādot pietiekami interesantu un kvalitatīvu futbolu! Ļoti patīkami, ka Igors Korabļovs un viņa palīgi atraduši kaut kādas neredzamas atslēgas, lai iedarbinātu mūsu kluba spēles mehānismu. Gribas ticēt, ka iedarbinās arī 22. oktobrī!

Laipni lūgti uz stadionu! Tiekamies! Neaizmirstiet, draugi, ka mājas spēles mūsu komandai atlikušas vien divas… Uz tikšanos Salaspilī!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

IMG_5941