Noslēgt pirmo apli gribas ar uzvaru!

Ceturtdien, 28. aprīlī, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta devītās kārtas ietvaros Andreja Lapsas komanda dzimtajās sienās Salaspilī tiksies ar klubu “Metta”. Sākums – 18:00, ieeja bez maksas. 

Principiālā spēle solās būt ļoti interesanta un saspringta: cīņai par svarīgiem punktiem jābūt ļoti karstai! Godājamie līdzjutēji, laipni lūgti stadionā! 

Ar šo spēli mūsu komanda noslēgs Latvijas čempionāta pirmo apli. Vēsturiskajā debijas sezonā mūsu komandai jau bijis daudz pārbaudījumu, ar kuriem puiši tikuši galā kopumā atzinīgi. Bija, protams, ļoti smagi, pie tam, maču grafiks tāds, ka ar to grūti tikt galā pat favorītiem, kuri spējīgi uz lielāku sastāva rotāciju. Toties mūsu puiši pa īstam spēcīgi un kā no dzelzs! 

Un ceturtdien, 28. aprīlī, mēs visi ticam, ka viņi atkal parādīs gara spēku, raksturu, (atkal iesitīs!) un izdarīs visu, lai uzvarētu. Noslēgt pirmo apli ar uzvaru – lūk, tā būtu lieliska dāvana visiem SK Super Nova Salaspils līdzjutējiem, kuri brīnišķīgi atbalsta komandu visu čempionātu. Nāciet uz stadionu, komanda cīnīsies līdz beigām, lai iepriecinātu jūs! 

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinSport

Attachment

A434560C-43BB-4882-ACE7-4E5F269E87E6