Novēlam Amosu daudz iesist!

SK “Super Nova” futbolisti turpina gatavošanos kārtējam Latvijas čempionāta mačam. Sestdien, 14. augustā, Andreja Lapsas komanda “Optibet” Nākotnes līga piektās kārtas ietvaros viesos tiksies ar klubu “Saldus/Leevon”. Sākums – 16:00. Spēles tiešo translāciju var skatīties www.sportacentrs.com Mačs svarīgs un sarežģīts, laiks atkal atgriezties uz uzvaru ceļa!

Tai pat laikā mūsu komanda veic svarīgu selekcijas darbu un turpina pastiprināt sastāvu. Komandu papildinājis pirmais leģionārs šajā sezonā – 20 gadīgais Īrijas uzbrucējs Amos Šolanke. Uzbrucējs, kurš agrāk spēlējis klubā “Warrenpoint Town” (Ziemeļīrijas čempionāta augstākā divīzija), gatavs debitēt mūsu komandā jau Saldū. Laipni lūgts SK “Super Nova”, Amos!

Komandas galvenais treneris Andrejs Lapsa atzīmēja, ka Amos treniņos atstāj labu iespaidu. “Amos strādā kvalitatīvi, – teica treneris. – Pietiekami varens uzbrucējs, ar labu ātrumu. Variācijas uzbrukumu darbībās viņš noteikti mums piedos“.

Bez tam, komandas sastāvu dažādās līnijās pastiprinājuši uzreiz vairāki talantīgi un perspektīvi Latvijas futbolisti. SK “Super Nova” rindas papildinājuši 26 gadus vecais uzbrucējs Ričards Jirgensons (agrāk pārstāvējis kā reiz “Saldus/Leevon”), 22 gadus vecais pussargs Igors Kovaļkovs, 19 gadīgais uzbrucējs Danila Vorniku, 19 gadīgais pussargs Jevgeņijs Miņins un 18 gadīgais pussargs Aleks Kaikins.

Andrejs Lapsa, komentējot šīs kadru izmaiņas, pasvītroja, ka ir apmierināts ar komandas papildinājumu. “Visi jaunie puiši interesanti, centīgi, katram ir savi spēles plusi, – atzīmēja galvenais treneris. – Priecājos, ka mēs pastiprinājām sastāvu, esmu par to pateicīgs kluba vadībai. Konkurence acīmredzami pieaugusi, bet tas vienmēr nāk tikai par labu. Protams, laika iešūpoties mums nav, priekšā svarīgas spēles, bet darīsim maksimumu iespējamo, lai jaunatnācēji ātrāk un pašā optimālākajā veidā iekļautos sastāvā, saprastu mūsu prasības un panāktu laukumā savstarpēju sapratni ar partneriem“.

Novēlam visiem jaunpienācējiem veiksmi, veiksmīgu un kvalitatīvu spēli un uzvaras mūsu klubā! Laipni lūgti SK “Super Nova”!

Selekcija – nepārtraukts process, futbolistu meklējumi, kuri spējīgi pastiprināt mūsu komandu, turpinās, un par jauniem jaunpienācējiem mēs paziņosim papildus.

Attachment

Attachment3 IMG_8158 Attachment1