Novēlam Marko veiksmi Riga FC!

SK Super Nova Salaspils futbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Pavisam drīz Igora Korabļova komandu gaida pirmā kontroles spēle jaunajā gadā. Pa to laiku, uzbrucējs Marko Regža savu pirmo kontroles spēli 2023. gadā jau nospēlējis un pat iesitis uzvaras vārtus. Izdarīja to Marko “Riga” FC sastāvā, uz kuru, kā zināms, viņš pārgāja šajā starpsezonā. Mēs apsveicam Marko ar pāreju uz pašu titulētāko Latvijas klubu un novēlam panākumus turpmākajā karjerā!

Atgādinām, ka 23 gadus vecais Marko Regža uz mūsu klubu atnāca pagājušajā gadā. Talantīgais uzbrucējs iznākumā kļuva par SK Super Nova Salaspils labāko bombardieri, iesitot astoņus vārtus. Kopumā mūsu klubā Regža jaunākais aizvadīja 27 spēles Latvijas čempionātā (sestais rādītājs komandā).

Protams, futbolistam bija daudz brīnišķīgu un zīmīgu momentu mūsu klubā, bet, laikam, pats zīmīgākais notika 23. jūlijā. Šajā dienā Marko van Regža iesita divas bumbas “Tukuma” vārtos un atnesa SK Super Nova Salaspils pirmo, vēsturisko uzvaru virslīgā. Neaizmirstams moments!

Jūlijā Regža vispār rāva un ārdījās un kļuva par unikālā panākuma autoru: uzbrucējs tika atzīts par mēneša labāko spēlētāju, pārstāvot klubu, kurš tajā momentā ieņēma pēdējo vietu čempionātā!

Mēs priecājamies, ka Marko Regža ar lielu mūsu kluba palīdzību spēja pārgrupēt savu karjeru un tagad atkal nonāca vienā no spēcīgākajiem Latvijas klubiem. Novēlam Marko veiksmi “Riga”, jaunas uzvaras un vārtus!

#SuperNova #futbols #Regža