Novēlam veiksmi un uzvaras mūsu izlasēm!

SK Super Nova Salaspils futbolisti labā noskaņojumā sākuši jauno nedēļu. Uzvara pirmajā mājas mačā – tas paceļ noskaņojumu ilgam periodam! Patreiz Latvijas čempionātā iestājusies pauze, sakarā ar izlašu spēlēm.

Aleksandra Koliņko komanda turpinās gatavoties nākamajai čempionāta spēlei (tā notiks 1. aprīlī) plānotajā režīmā, neviens nedomā garās pauzes laikā atpūsties. Vēl jo vairāk, pavisam par atpūtu nedomā mūsu izlašu spēlētāji, kuri pēc tradīcijas no SK Super Nova uzaicināti daudz. Novēlēsim veiksmi mūsu futbolistiem un mūsu izlasēm!

No mūsu galvenās komandas, SK Super Nova Salaspils, uz dažādām izlasēm izsaukti uzreiz seši spēlētāji.

Uz Latvijas izlasi (U21) uzaicināti aizsargs Oļģerds Raščevskis, pussargs Jevgeņijs Miņins un uzbrucēji Kristiāns Kaušelis un Artūrs Ostapenko. Mūsu komanda devusies uz Turciju, kur aizvadīs divas kontroles spēles.

Uz Latvijas izlasi (U19) uzaicināti aizsargs Kristers Atars un pussargs Ivans Patrikejevs. Mūsu komanda devusies uz Poliju, kur aizvadīs trīs spēles Eiropas čempionāta (Elites raunds) kvalifikācijas turnīra ietvaros.

Uz Latvijas izlasi (U17) uzaicināts uzbrucējs Kirils Artjomovs (SK Super Nova/Academ FC). Bez talantīgā uzbrucēja uz komandu tika uzaicināti arī vēl divi mūsu uzbrucēji: Daniels Radzenieks un Kristiāns Černovs. Bet, diemžēl, iznākumā viņi šo treniņnometni izlaidīs. Mūsu komanda devusies uz Albāniju, kur aizvadīs trīs spēles Eiropas čempionāta (Elites raunds) kvalifikācijas turnīra ietvaros.

Uz Latvijas izlasi (U15) uzaicināts vārtsargs Nils Balagušs. Talantīgais futbolists treniņnometnes laikā veiksmīgi nospēlēja kontroles spēlē pret Igaunijas izlasi. Patreiz komanda devusies uz Īriju, kur aizvadīs divas kontroles spēles.

Mēs apsveicam visus SK Super Nova futbolistus, kuri izsaukti uz Latvijas izlasēm. Mūsu klubam tas vienmēr liels iemesls priekam un lepnumam. Novēlam visiem mūsu spēlētājiem veiksmi un labu spēli, bet mūsu izlasēm – veiksmi un veiksmīgus rezultātus!

#SuperNova #Izlase #futbols #apsveicam

Attachment

1E98EB22-D3CD-401A-9495-9F8BAD4821F0 F688633A-D8B9-45C3-993A-8837E0D63935 8CB2E66A-59B2-4A5A-ABFF-E8246670DE84 93DFEC74-A2CD-4F1C-BACE-21DC24BAA540