Otrā vieta – tas ir nopietns panākums

Ar kārtējo brīnišķīgo startu atzīmējās SK “Super Nova” bērnu komanda. Turnīrā “Iecavas Kauss” ļoti labi sevi parādīja Timura Leladzes komanda (U – 12). Tikai laukuma saimnieki spēja apturēt mūsu neapturamos puišus, iznākumā ieņemot otro vietu. Apsveicam futbolistus un trenerus ar kvalitatīvu futbolu un nopietno rezultātu – malači, tā turēt!

Ļoti patīkami, ka mūsu komanda visās trīs spēlēs parādīja interesantu futbolu, pie tam puiši pirmo reizi spēlēja kā “pieaugušie” – 11 pret 11. Pirmā pieredze – tā vienmēr ļoti svarīga, nav šaubu, ka tā obligāti palīdzēs puišiem nākotnē. Uz priekšu, labu darbu un jaunas uzvaras!

Trenera Timura Leladzes komentārs:

Aizvadījām trīs labas spēles. Pēc manām domām, otrā vieta – teicams rezultāts, paldies puišiem. Brīnišķīgi saprotu, ka viņiem nemaz nebija vienkārši, jo vairāk, ka sanācām mēs kopā tikai 13. septembrī. Bet, pateicoties individuālajām kvalitātēm un raksturam, visi puiši sevi parādīja no pašas labākās puses un sasniedza augstu rezultātu. Malači, bet futbolā nekad nedrīkst apstāties. Mums priekšā daudz darba, un tagad pats galvenais, ka komandā ļoti laba atmosfēra un visi futbolisti grib progresēt un kļūt spēcīgākiem un labākiem.

Lūk, šie talantīgie puiši atbrauca uz Iecavu, sitās katrā mačā un skaisti parādīja visiem skatītājiem, ka “Super Nova” vienmēr cīnās par pašām augstākajām vietām: T. Petrovičs, A. Koreņs, A. Rudušs, D. Zeps, K. Aboltiņš, K. Viļums, D. Nikolajevs, S. Meļņiks, G. Bombāns, A. Karaskevičs, E. Dancis, R. Pinkovskis, M. Zubko, R. Norvils, A. Narnickis, G. Veinbergs un G. Ostapenko.

Attachment

TeamU12