Otro apli sākam ar spēli pret Liepāju

Pirmdien, 2. maijā, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta desmitās kārtas ietvaros Andreja Lapsas komanda Salaspilī tiksies ar vienu no turnīra galvenajiem favorītiem klubu “Liepāja”. Sākums – 19:00. Ieeja bez maksas.

Godājamie līdzjutēji, bez jūsu vētrainā atbalsta mūsu komandai būs ļoti smagi. Bet ar jūsu atbalstu iespējams viss, pat neiespējamais – laipni lūgti uz stadionu!

Uz Salaspili brauc 2021. gada Latvijas čempionāta bronzas medaļnieks, kurš šajā sezonā sapņo iekarot vēl augstāku mērķi. “Liepāja” ļoti spēcīga, bet pēc diviem zaudējumiem pēc kārtas vēl arī ļoti nokaitināta. Nav šaubu, ka mūs gaida smags pārbaudījums. Čempionāta otrais aplis sākas ar ļoti grūtu spēli, bet mēs atceramies, ka Liepājā mūsu puiši cienīgi sitās ar favorītiem. Mēs iesitām, ilgi nezaudējām, un tikai apbēdinošs rikošets palīdzēja laukuma saimniekiem izraut trīs punktus. Tātad, ar “Liepāju” var sisties, iesist “Liepājai” var – galvenais, līdz galam cīnīties katrā laukuma daļā, palīdzēt cits citam un ne no kā nebaidīties!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinSport

Attachment

613E359A-A504-46FB-A9CE-4B35E0C9D405