Paldies, Iļja! Panākumus jaunā komandā

Vienmēr ļoti patīkami, kad jauns spēlētājs progresē un gūst panākumus. Soli pa solim paceļas pa karjeras kāpnēm, turpinot karjeru daudz stiprākā klubā, pieņemot jaunu svarīgu un grūtu izaicinājumu. Bet mūsu klubs tajā viņam palīdz. Mēs oficiāli paziņojam, ka 20 gadīgais aizsargs Iļja Semjonovs pārgājis uz klubu “Auda”. SK Super Nova Salaspils pateicas Iļjam par pašaizliedzīgu spēli mūsu komandas sastāvā un novēl viņam panākumus turpmākajā karjerā. 

Iļja Semjonovs – mūsu kluba audzēknis, vēl pagājušā gada sākumā bija labi pazīstams tikai speciālistiem. Un ne tuvu visiem. Lielā mērā, starp citu, šaha zinātājiem. ;) Bezbailīgs aizsargs, kurš pastāvīgi lido jebkurā pašā nesaudzīgākajā saķerē un kurš vienmēr izceļas ar galēju pašatdevi. Visu pagājušo sezonu virslīgā Semjonovs mācījās lielo futbolu un spēja pierādīt, ka mācīties vienmēr svarīgi un vērtīgi. Iznākumā aizsargs nopelnīja uzaicinājumu uz Latvijas (U21) izlasi un pievērsa sev uzmanību no mūsu klubiem-favorītiem. Iznākumā nonāca “Audā”. 

Zīmīgi, ka Semjonovs izrādījās kārtējais (jau trešais!) SK Super Nova Salaspils futbolists, kurš šajā starpsezonā pārgājis uz Latvijas TOP klubu. Lieks apstiprinājums ļoti kvalitatīvajam visa mūsu kluba darbam, visai SK Super Nova Akadēmijai. 

Mēs pateicamies Iļjam par pašaizliedzīgo spēli mūsu kluba sastāvā un novēlam viņam panākumus nākotnē. Šis dzelzs puisis vēl uzārdīs labo laukuma malu pa īstam! 

#SuperNova #Salaspils #futbols #optibetvirsliga