Paldies, Robert, tas bija neaizmirstami!

SK Super Nova Salaspils futbolisti turpina gatavošanos kārtējai spēlei. Sestdien, 15. jūlijā Sergeja Golubeva komanda dosies uz Valmieru, kur Latvijas Kausa 1/8 fināla ietvaros spēlēs ar čempionu. Sākums – 18:30. Ļoti gribas, lai kausa kaujā sanāktu īsta cīņa un augsta spriedze saglabātos līdz pēdējam.

Lūk, tieši tā – cīnoties no pirmās sekundes līdz pēdējai, nežēlojot spēkus un sevi – vienmēr par mūsu klubu spēlēja aizsargs Roberts Krists Jaunarājs-Janvāris. Tagad dzelzs Robčiks atstāj SK Super Nova Salaspils, un mēs pateicamies aizsargam par visu, ko viņš darījis mūsu kluba labā. Paldies, Robert, tas bija neaizmirstami!

Bezbailīgais Roberts uz mūsu komandu atnāca pagājušajā gadā starpsezonā. Un uzreiz visus iekaroja ar savām šikajām ūsām! :) Bet ne tikai. Vēl sajūsmināja ar disciplīnu, uzcītību, nepiekāpību un milzīgu vēlēšanos atdot laukumā visu, kas viņam ir. Dzelžainais Robčiks, kautrīgs, labsirdīgs un audzināts cilvēks dzīvē, laukumā vienmēr pārvērtās nelokāmā karavīrā, kurš nemainīgi aizsargāja savus vārtus un palīdzēja savai komandai līdz pēdējam.

Mēs visi brīnišķigi atceramies, ka vārds Roberts vispār pagājušajā sezonā tulkojās kā “necaurejama siena!” Īsts līderis un piemērs atdarināšanai. Jā, protams, Robčiks pieļāva kļūdas, toties vienmēr sitās līdz galam un ļoti gribēja laboties par jebkuru kļūmi. Pārmest Ūsainajam Misteram J-J neviens nekad nevarēja.

Ļoti patīkami, ka šajā sezonā, kurš objektīvu iemeslu dēļ spēlētājam padevās ļoti smagi, Roberts nosvinēja savus pirmos un vienīgos vārtus SK Super Nova Salaspils labā. Viņš noteikti to pelnījis! Kopumā mūsu kluba sastāvā aizsargs aizvadīja 39 spēles Latvijas čempionātā.

Tas bija brīnišķīgs piedzīvojums. Emocionāls un neaizmirstams. Un lūk, tagad Roberts pieņēmis lēmumu noslēgt karjeru mūsu klubā. Žēl, protams, bet tāda ir futbola dzīve, kurā viss mainās ļoti ātri.

Mēs pateicamies Robertam par spēli mūsu klubā un novēlam viņam panākumus nākotnē. Mēs nešaubāmies, ka šim dzelzs puisim viss obligāti izdosies labākajā veidā!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

IMG_3388