Panākam skaistu principiālu uzvaru pār “rīdziniekiem”!

Mažaparkā skaisti, mājīgi, spīd saule, šalko priedes. Un vēl spēlē interesantu, enerģisku futbolu, kurā kūsā kaisle un vārās emocijas. Viesos pie Riga FC Academy (U15) komandas atbrauca SK Super Nova (U15), Andreja Perepļotkina komanda. Spēle sanāca aizraujoša un saspringta un noslēdzās ar mūsu futbolistu uzvaru – 1:0 (1:0)! Malači, apsveicam, ļoti svarīgi trīs punkti!

Par uzvaras vārtu autoru kļuva uzbrucējs Rūdolfs Dzenis. 14 gadīgais puisītis efektīgi trāpīja mērķī pirmā puslaika vidū. «Šie ir mani pirmie vārti čempionātā!» – pasmaidīja Rūdolfs jau pēc spēles. Malacis, Rūdolf, lai tagad ir arī gan otrie, gan trešie… Neapstājies!

Spēle bija svarīga un principiāla vairāku iemeslu dēļ. Tabulā «rīdzinieki» apsteidza mūsu komandu par diviem punktiem. Bez tam, pirmajā spēlē SK Super Nova uzvarēja, un šodien lepnie «akadēmiķi» alka revanša. Un vēl laukuma saimnieku sastāvā patreiz spēlē vairāki spēlētāji, kuri vēl nesen bija SK Super Nova – daudziem bija, ko pierādīt…

Tā solīja spriedzi no pirmajām minūtēm, un spriedze neapmānīja, “atnāca” uzreiz. Laukuma saimnieki aktīvi uzbruka, radīja spiedienu, bet viesi izskatījās pārliecināti, saglabāja mieru un vaļības aizsardzībā sev neatļāva. Un kā gan atļausi, kad aiz muguras vārtsargs Maks Troickis akurāti un skanīgi komandēja parādi un neļāva laukuma spēlētājiem atslābt ne uz mirkli?! Labais, Maks.

Mūsu vārtsargs vispār aizvadīja teicamu maču. Labā nozīmē aizdegās ar pirmajām minūtēm, uzreiz vairākās karstās epizodēs izglāba, un vispār spēles gaitā veica vairākus lieliskus seivus. Piemēram, 18. minūtē spīdošā lidojumā atvairīja bīstamu sitienu ar galvu. Uzticamss, savākts, sakoncentrēts, vienmēr bija tieši tajā punktā, kur lidoja bumba – kad Maks iziet laukumā tāds, galēji savākts, tad spēlē ļoti atzīstamā līmenī. Malacis!

Vispār, tikai reizi Maks nevarēja izglābt, pašās beigās, kad pretiniekam izdevās klasisks sitiens. Bet arī šeit Maks sevi izpauda: redzams, vienkārši “aizrunāja” bumbu, un tā zvanīdama trāpīja vārtu stabā. Bet ja nopietni, tad vārtsarga likumu nekad nedrīkst aizmirst: kad vārtsargs pilnībā atdodas spēlei, vārtu stabs vienmēr nāk viņam palīgā.

Līdz tam momentam viesi sen bija vadībā. Mūsējiem vēl pirmajā puslaikā izdevās organizēt brīnišķīgu uzbrukumu: Alens Grikovs paspīdēja ar meistarību kreisajā flangā, asi izrāvās un atdeva klasisku piespēli centrā Dzenim. Rūdolvs, malacītis, ātri noreaģēja un trāpīgi sita – 0:1! Malači, puiši, teicami vārti!

Vārti, kā izrādījās, tā arī palika vienīgie. Kaut, saprotams, momentu pietika gan pie vieniem vārtiem, gan pie otriem. Mums vairākas reizes bīstami sita nenogurdināmais Roberts Kukulis, bet šodien uzbrucēju nedaudz pievīla tēmeklis. Bija iespējas arī citiem puišiem. “Rīdziniekiem”, protams, arī iespēju pietika. Piemēram, 66. minūtē kāds no laukuma saimniekiem veica spīdošu individuālo reidu, apspēlēja trīs sedzējus, un tikai izmisīgs, skaists un ļoti gudrs Roberta Aleksejeva izklupiens glāba viesus no nepatikšanām. Malacis, Robert – dzelzs puisis ar vēsu galvu. Bez minstināšanās, labi spēli lasošais aizsargs, kurš, rādās, nekad nepiekūst.

Vispār, mūsu komandas sastāvā šodien visi spēlēja labi un vērtīgi. Pašaizliedzīgi, ar pilnu atdevi. Pussargu līnijā pavisam ne slikti izdedzināja centru darbspējīgie puiši Krists Komorovskis un Rihards Kuprašovs. Lielu darba apjomu veica, malači. Bet labajā flangā aizsardzībā ļoti gudri spēli aizvadīja Kristians Slobodeņuks, produktīvi un vērtīgi. Tā var turpināt vēl ilgi un šodien nosaukt visus futbolistus. Visi malači.

Vēlreiz apsveicam mūsu komandu ar teicamo uzvaru. Treneris Andrejs Perepļotkins var būt apmierināts. Kā vienmēr, visu spēli treneris pavadīja pie laukuma līnijas, kā uz cepešpannas, pastāvīgi teica priekšā, pastāvīgi uzmundrināja, bija pilnībā spēlē. Un puiši treneri atalgoja, nospēlējot gudri, disciplinēti un savākti. Cits par citu. Un iepriecināja mūs visus ar klasisku uzvaru!

Tā turēt!

P.S. Starp citu, “Rīgas akadēmiķus” mēs tabulā apsteidzām…

#SuperNova #U15 #futbols #uzvara #apsveicam

Attachment

5ED2FA7F-E089-4DF7-9408-E14609411D0F F0D92E22-08EC-41A3-964E-704F42CBA375 A64A4410-F439-4F80-986D-A13B2A44662D