Pārbaudes spēles

27.01  SK Super Nova U-18 un U-16 komandas aizvadīja šīs sezonas pirmās pārbaudes spēles.
SK Super Nova U-18 komanda trenera S. Podaļako vadībā aizvadīja pārbaudes spēli Jelgavā ar FK Jelgava U-21 komandu (dublieru komandu). Spēle noslēdzās ar rezultātu 2:3 (2:2) FK Jelgavas labā.
SK Super Nova U-16 komanda trenera A. Perepļotkina vadībā aizvadīja pirmo pārbaudes spēli “Olaine Winter cup” ietvaros. SK Super N Olainē ar rezultātu 4:2 (3:2) pārspēja FK Tukums 2000 .
Trenera A Perepļotkina komentārs:
Pirmajā spēlē šajā gadā mūsu uzdevums bija pārbaudīt jaunos spēlētājus un iegūt spēļu praksi, pēc ilgāka pārtraukuma. Rezultāts priekš mums bija pozitīvs, pirmais puslaiks bija nedaudz haotisks, kā rezultāta tika pieļautas gan tehniskas, gan taktiskas kļūdas. Otrā puslaikā komanda spēlēja pārliecinošāk aizsardzībā un pie pretinieku vārtiem, kas ļāva izcīnīt uzvaru. Galvenais ka komanda guva pozitīvas emocijas, kas motivēs komandu kļūt labākai ar katru nākamo spēli.