Pārliecinošu uzvaru kārtējā Latvijas čempionāta mačā panāca SK “Super Nova/RTU” futbolistes

Pārliecinošu uzvaru kārtējā Latvijas čempionāta mačā panāca SK “Super Nova/RTU” futbolistes. Edgara Kārkliņa komanda viesos neatstāja nekādas iespējas FK “Olaine” – 5:1 (2:0)!
Vēl pirmajā puslaikā izcēlās Juta Buklovska un Kristīne Giržda. Otrā puslaika sākumā rezultāts kļuva 3:0, kad Milana Mazurova no “Olaines” “iepriecināja” savu komandu ar sitienu savos vārtos. Vienus vārtus laukuma saimnieces atspēlēt prata, bet spēles beigās rezultāts atkal izauga liels – trāpīgi sitieni Jekaterinas Ovsjankinas un Vladas Kozlovas aktīvā.
Bravo, meitenes, apsveicam – tā turēt! Šī uzvara SK “Super Nova/RTU” kļuva par sesto turnīrā, mūsu komanda atrodas otrajā vietā.
 Edgars Kārkliņš, SK “Super Nova/RTU” galvenais treneris:
- Vispirms jau gribu pateikt, ka visas meitenes, kas devās laukumā abās komandās ir pelnījušas uzslavas, jo meitenēm bija ne tikai jācīnās savā starpā, bet arī ar karstumu. Pateicos savām meitenēm par izrādīto cīņu un neizsīkstošo pašadevi visas spēles garumā. Esam ieguldījuši daudz darba treniņos un, jāsaka, ka ar patiesu prieku vēroju kas notiek laukumā, meitenēm izdevās parādīt īstu komandas spēli gan ar skaistām saspēlēm, gan ar īstu cīņasspēku vienai par otru un visu komandu kopā! Turpināsim strādāt, lai sezonas beigās varam teikt, ka esam atkal auguši un ieguldītais darbs ir nesis rezultātu!

Attachment

219942385_2905434423039693_7357495828801188585_n