Pati svarīgākā otrā apļa spēle…

Sestdien, 14. maijā, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta trīspadsmitās kārtas ietvaros Andreja Lapsas  komanda viesos tiksies ar klubu “Tukums 2000/Telms”. Sākums – 18:00. Ļoti svarīga un principiāla spēle! 

Protams, visas spēles čempionātā svarīgas, bet tieši šī, viesos ar ļoti principiālu pretinieku, svarīga divkārt. Iemeslu daudz: komandu stāvoklis turnīra tabulā; atmiņas par dramatisko pirmā apļa spēli, kad SK Super Nova Salaspils nekādi nevajadzēja zaudēt; milzīga vēlēšanās nosvinēt pirmo, vēsturisko, uzvaru virslīgā. Un tā tālāk… Būs karsti! 

Un būs, protams, sarežģīti. Tādēļ, ka arī laukuma saimnieki noskaņojas maksimāli, garastāvoklis viņiem pēc iepriekšējās kārtas labs. Bet svarīgi nešaubīties, ka SK Super Nova Salaspils uzvarēt noteikti pa spēkam! Galvenais, cīnīties līdz fināla svilpei, visas 90 minūtes būt sportiski agresīviem, parādīt raksturu un milzīgu vēlēšanos uzvarēt. Puiši, tad dāvāsim mūsu lieliskajiem līdzjutējiem pirmo uzvaru elitē! 

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinSport

Foto – O. Baibakovs.

Attachment

0471CA51-7231-4633-8646-60621D9883EC