Patīkami iepazīties! Vugars Askerovs

Vispār, kā reiz ar šo cilvēku speciāli iepazīties nevajag. Tie, kuri pazīstami ar Latvijas futbolu, brīnišķīgi zin šo nenogurdināmo un neatkārtojamo uzbrucēju, protot ar savu fantastisko, neapturamo enerģiju aizdegt ne tikai partnerus komandā un līdzjutējus stadionā, bet pat skatītājus pie televizoru ekrāniem un monitoriem!

Viņš noved publiku sajūsmā ar vārtiem, darbaspēju un milzīgu vēlmi nepiekāpties laukumā nekur. Un ar to pastāvīgi ved uz priekšu un palīdz ticēt sev, kas mūsu jaunajai komandai pat svarīgāk par precīziem sitieniem. Vugars Askerovs - The old school pašā labākajā nozīmē! Viņš futbolā redzējis ļoti daudz, mēs, liekas, zinām par šo saulaino (tik daudz viņam vienmēr gaišu labu emociju!) “Ravanelli” visi. Un tomēr jebkurš cilvēks daudzšķautnains un Vugars tāds pats. Tā kā iepazīstamies! Aiziet!

Kādā vecumā sāku nodarboties ar futbolu?

V. A. Sen, man bija gadu desmit.

Kas visvairāk futbolā patikās bērnībā?

V. A. Jau vairs neatceros! Bet, saprotams, biju jauns, un jau karsts!

Kāds sporta veids vēl patīk?

V. A. Daiļslidošana un vingrošana.

Kurš ir tavs mīļākais futbolists?

V. A. Krištianu Ronaldu.

Kurš ir tavs mīļākais Latvijas futbolists?

V. A. Viktors Dobrecovs un Andrejs Rubins. Ceru, jaunie latviešu spēlētāji šos talantus atceras.

Klubs pasaules futbolā, kuram simpatizē?

V. A. Inter un Real (Madrid).

Kāda spēle (jebkura līmeņa) atmiņā tā, ka arī šodien par to atceries?

V. A. Debijas spēle Azerbaidžānas izlasē, kuru toreiz vadīja leģendārais futbolists un treneris Bertijs Fogts. Pasaules čempions, spēlējis pret Kroifu! Daudzus gadus vadījis Vācijas izlasi. Interesanti, mani tagadējie partneri par šo speciālistu zin?! Reiz viņš uzaicināja mani uz sarunu. Dzēru kafiju un sarunājos ar Bertiju Fogtu – protams, man tas ir neaizmirstams notikums!

Ko treniņos nemīli visvairāk?

V. A. O, protams, skriet!

Izvēlies spēlētāju – J. Miņins, Kaka, Havi?

V. A. Te izvēle vienkārša – Miņins! Iemesls acīmredzams: Kaka un Havi jau beiguši, bet Žeņa vēl skrien un vēl ilgi skries!

Tavs mērķis jaunajā sezonā?

V. A. Palīdzēt komandai ar visu, ko varu, lai Super Nova Salaspils paliktu virslīgā.

SK Super Nova Salaspils spēs pārsteigt (ar ko?) futbola cienītājus jaunajā sezonā?

V. A. Viss vienmēr izšķiras laukumā, un sitīsimies mēs noteikti! Galvenais, ne no kā nebaidīties, neizjust bailes – iziet laukumā, spēlēt ar galēju pašatdevi un cīnīties līdz galam, un tai skaitā ar to labā nozīmē visus pārsteigt!

Attachment

VAskerovs