Pavasara etaps noslēdzas…

Sestdien, 28. maijā, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta sešpadsmitās kārtas ietvaros Andreja Lapsas komanda viesos tiksies ar klubu “Metta”. Spēle notiks “Daugavas” stadionā, sākums – 18:30. Biļetes varēs iegādāties pie ieejas stadionā, kā arī internetā Biļešu serviss mājaslapā.

Šī spēle noslēdz garo un sarežģīto pavasara etapu Latvijas čempionātā. Nākamo maču mūsu komanda aizvadīs jau tikai 18. jūnijā (pauze sakarā ar Latvijas izlases spēlēm). Protams, futbola pavasari ļoti gribas noslēgt uz pozitīvas nots. Piecpadsmit smagas un interesantas spēles aizvadījusi mūsu komanda augstākajā līmenī, daudz ko mācījusies un iemācījusies, daudz bijis labu momentu, bet daudz arī neveiksmīgu. Tā vienmēr ir elites debitantam.

Jāsaka, vienīgais, kas SK Super Nova Salaspils vēl nav bijis – tas ir uzvaras! Pirmās un ilgi gaidītās. Visa mūsu komanda, protams, sapņo uzvarēt un pilnā mērā izjust šo neaizmirstamo momentu. Būtu vienkārši lieliski noslēgt pavasara etapu ar spēli, kura atnestu mums pirmos pilnvērtīgos trīs punktus.

Saprotams, tas ir ļoti grūts uzdevums. ”Metta” tradicionāli stipra un nepiekāpīga, laukuma saimnieki, bez šaubām, paši domā tikai par uzvaru. Vēl viens svarīgs moments: mūsu komanda pirmo reizi sezonā spēlēs uz zāles seguma – uz to arī būs ļoti interesanti noskatīties. Bet galvenais – sisties līdz galam, atstāt laukumā visus spēkus un ticēt panākumam. Tad sagaidīsim vasaru labā noskaņojumā!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport 

Foto – O. Baibakovs.

Attachment

AC5559A1-A3C9-4473-A43B-5A75903B9F5E