Pazīstamas sejas: vēl trīs spēlētāji

SK Super Nova Salaspils turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Drīzumā Aleksandra Koliņko komandu gaida kārtējā kontroles spēle, Paņevežā pret «Ekranas». Komanda gatavojas, komandas sastāvs arvien tuvāks tam, lai būtu pilnībā nokomplektētiem. Mēs oficiāli paziņojam, ka vēl trīs svarīgi spēlētāji paliek mūsu komandā – aizsargs Kristers Atars, pussargs Ričards Rullis un uzbrucējs Svjatoslavs Čugunovs.

Kristers Atars – 18 gadu vecais aizsargs, kurš atnāca uz mūsu klubu pagājušajā vasarā. Strādīgais un atbildīgais Kristers uzreiz ierakstījās sastāvā un, neskatoties uz jauno vecumu, uzvarēja konkurenci un kļuva par svarīgu figūru aizsardzībā. Talantīgais Latvijas jauniešu izlases (U19) spēlētājs uzreiz iepatikās mūsu līdzjutējiem ar nepiekāpību, bezkompromisa cīņu un enerģiju. Atgādinām, ka 30. jūlijā Kristers vēl arī paspēja atzīmēties ar vēsturisku vārtu guvumu: viņa precīzais sitiens spēlē ar «Spartaku» atnesa SK Super Nova Salaspils pirmo uzvaru virslīgā viesos. Janajā sezonā mērķtiecīgais Kristers obligāti iesitīs vēl un noteikti progresēs! Kopumā Atars mūsu kluba sastāvā nospēlēja 15 spēles Latvijas čempionāta virslīgā un iesita 1 vārtus.

Ričards Rullis – 22 gadu vecais pussargs, kurš pagājušajā sezonā paspēja sataisīt daudz trokšņa. Labā nozīmē. ;) Nevienam nezināms spēlētājs-mašīna atnāca pie mums no Smiltenes un uzreiz pakļāva visus ar savām kaujinieciskajām kvalitātēm, neatlaidību un vēlēšanos mācīties lielo futbolu. Neatkārtojamais spēlētājs-“buldozes”, spējīgs negaidīti spīdēt ar efektīgu tehniku – atceraties ļoti skaistos Ruļļa vārtus “Valmierai”!

Dabīgi, mēs visi zinām, ka tieši Rullis ierakstīja savu vārdu mūsu kluba vēstures grāmatā: Ričards – autors pirmajiem SK Super Nova Salaspils vārtiem virslīgā! Atceraties to ārprātīgo sitienu “Liepājas” vārtos pirmajā kārtā?! Atkārtot ko tādu vienkārši nav iespējams! :) Žurnālistu-komentētāju mīlulis (Ričas nesamierināmā nesaudzība katrā divcīņā viņus noved līdz sajūsmai) traumas dēļ nespēja realizēt pilnībā savas iespējas pagājušajā gadā – viss obligāti izdosies jaunajā sezonā! Kopumā Rullis mūsu kluba sastāvā nospēlēja 28 spēles Latvijas čempionāta virslīgā un iesita 2 vārtus.

Svetoslavs Čugunovs – 21 gadu vecais uzbrucējs, kurš atnāca uz mūsu klubu pagājušajā sezonā. Garais un varenais futbolists, kurš spējīgs sagādāt nepatikšanas svešai aizsardzībai gan uz zemes, gan “gaisā”. Centīgs un labsirdīgs puisis, kuram pietrūka veiksmes, lai pagājušajā gadā nosvinētu savus pirmos vārtus elitē – Čuga, laiks atnācis, laiks iesist jaunajā sezonā, mēs ticam, ka obligāti izdosies! Kopumā Čugunovs mūsu kluba sastāvā nospēlēja 12 spēles Latvijas čempionāta virslīgā.

Mēs apsveicam Kristeru, Ričardu un Svetoslavu un novēlam viņiem veiksmīgu spēli, uzvaras un pozitīvas emocijas jaunajā sezonā!

#SuperNova #Salaspils #futbols #Atars #Čugunovs #Rullis #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

3CC9E91E-FC85-4356-B465-1A6987637EDC B549C3D0-533C-4C00-8B41-B76501939563 92EA0A16-D1B0-43EE-883D-DA19FA7C1DAE