Pēdējā kārtā gaidīsim sudrabu!

Sestdien, 9. oktobrī, kārtējo Latvijas čempionāta maču aizvadīja SK “Super Nova/RTU” futbolistes. Čempionāta priekšpēdējās, četrpadsmitās, kārtas ietvaros, Edgara Kārkliņa komanda viesos tikās ar čempionu, klubu RFS. Mūsu komanda nepiekāpīgi cīnās par otro vietu, un šodien cienīgi cīnījās ar spēcīgāko Latvijas komandu.

Pirmajā puslaikā RFS iesita divus bezatbildes vārtus, bet pēc pārtraukuma mūsu komanda favorītam sagādāja daudz problēmu, daudz un skaisti uzbruka, izveidoja vairākus bīstamus momentus, bet, diemžēl, veiksme no mūsu futbolistēm novērsās. Bet RFS iesita vēl. Iznākumā “Super Nova/RTU” piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:5 (0:2).

Zaudēt vienmēr nepatīkami, bet nest rūgtumu sevī mūsu meitenes nedrīkst. Degunu augstāk! Sudraba medaļu liktenis izšķirsies pēdējā kārtā, kad mūsu komanda tiksies ar “Audu”. Vajag uzvarēt!

Mēs nešaubāmies un ticam, ka mūsu meitenes ar uzdevumu tiks galā, uzvarēs un finišēs otrajā vietā! Viņas pelnījušas, viņām noteikti pa spēkam noslēgt čempionātu “sudrabā”!