Pēdējā spēle dzimtajās sienās. Atbalstīsim komandu!

Svētdien, 5. novembrī, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta trīsdesmit piektās kārtas ietvaros Igora Korabļova komanda Salaspilī tiksies ar klubu RFS. Sākums – 13:00. Ieeja bez maksas. Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji!

Tā būs mūsu komandas noslēdzošā mājas spēle šajā garajā, smagajā un priekš mums ne visai jautrajā sezonā. Mēs jūs ļoti gaidām, atnāciet un atbalstiet komandu – mēs ļoti pacentīsimies iepriecināt jūs mačā ar vēl vienu klubu-gigantu. Uz tikšanos!

Noslēdzošā spēle dzimtajās sienās solās būt saspringta, interesanta un ļoti svarīga. Protams, daudējādā ziņā pateicoties pretiniekam. RFS izmisīgi cīnās par pirmo vietu, un punktus zaudēt nav tiesīgi nekādā gadījumā. Dzirksteļojošais neizšķirts, kuru SK Super Nova Salaspils panāca iepriekšējā kārtā pret “Riga” FC, lai arī nepadarīja RFS par līderi, bet acīmredzami pietuvināja komandu turnīra virsotnei un, bez šaubām, pacēla komandas noskaņojumu. Cerības uz zelta medaļām droši vien kļuva vēl stiprākas un spēcīgākas!

Tādēļ par viesu motivāciju runāt nav nozīmes. RFS ļoti spēcīgs, draudīgs, galēji motivēts un, iespējams, patreiz rāda pašu kvalitatīvāko futbolu Latvijas čempionātā. Mums būs ļoti grūti, tur nav par ko runāt. Bet mēs jau ne reizi vien esam stipri visus pārsteiguši, varbūt, pārsteigsim vēl?! Ja mēs nospēlēsim tāpat, kā iepriekšējā kārtā, tad esam spējīgi apturēt jebkuru pretinieku. Lūk, jau dīvaina bilde: pārsteidzoši, čempionu sacensība ļoti stipri atkarīga no SK Super Nova Salaspils! ;)

Atnāciet uz stadionu, draugi, un steidziet redzēt aizraujošu futbolu. Visu sezonu jūs brīnišķīgi atbalstījāt mūs Salaspilī. Atlikusi noslēdzošā spēle. Atnāciet, negaidiet nākamo sezonu, saņemiet pozitīvas emocijas un atbalstiet mūsu komandu. Mēs sitīsimies priekš jums! Tiekamies!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

IMG_6309