Piecas uzvaras piecos mačos!

Lieliskais “Baltic Sea Cup” pauzes nepazīst, un lielie bērnu un jauniešu futbola svētki Rojā turpinājās ar turnīru starp U-15 komandām. SK “Super Nova” bija pārstāvēta ar Andreja Lapsas komandu, kura ar varenu uzbrukuma viesuli pārgāja pāri visiem pretiniekiem. Piecas uzvaras piecos mačos, un bezierunu kopējā uzvara turnīrā! Malači, apsveicam gan futbolistus, gan trenerus!

Mūsu puiši turnīru uzsāka tā, ka visiem pretiniekiem uzreiz un nopietni sagriezās galva no uzbrukuma tornado vārdā “Super Nova”! 18:0 divās spēlēs – aizsargiem un vārtsargiem no Jēkabpils un “Sēlijas SS-2″ varēja vien just līdzi. Nedaudz “vieglāk” nācās “Liepaia City” – zaudējums “vien” ar rezultātu 0:5. Puiši no komandas “Rakari” jau gandrīz vispār noturēja mūsu komandas uzbrukumu – zaudējums 0:2. Izšķirošajā mačā par pirmo balvu “Super Nova” varenību atkal nācās izturēt “Liepaia City” komandai. Un arī šajā reizē liepājnieki paveica gandrīz neiespējamo: viņi spēja iesist. Atbildē, tiesa, ielaida 3, un iznākumā kopējā mūsu komandas uzvara ar rezultātu 3:1 un absolūti pelnīta pirmā vieta! Vārtu starpība īpaši iespaido – 28:1! Trenerim Andrejam Lapsam, savā spēlētāja karjerā ļoti uzticamam un gudram centra aizsargam, droši vien patika, ka piecās spēlēs ielaisti vien vieni vārti. Vispār, Andrejs vienmēr bijis maksimālists – viņam noteikti gribētos, lai ielaistu vārtu nebūtu vispār. ;)

Vēlreiz apsveicam futbolistus un trenerus ar labo uzvaru un novēlam līdzīgu turpinājumu Latvijas čempionātā.

Trenera Andreja Lapsas komentārs:

Pārliecinoši uzvarējām turnīru, tas, protams, vienmēr labi, bet rezultāts dotajā gadījumā bija otrajā vietā. Turnīrs kļuva par sagatavošanās etapu, un kopumā atnesa daudz labuma. Likām uz kvalitāti. Katras spēles gaitā risinājām konkrētus uzdevumus, tai skatā, taktiskos, mainījām shēmas, atstrādājām sadarbību. Gribas ar katru jaunu maču redzēt vēl vairāk nobriedušu un agresīvāku spēli. Īpaša lieta bija noskaņošanās. Tādēļ, ka ļoti svarīgi, neatkarīgi no pretinieka līmeņa, prast katrā spēlē parādīt maksimumu. Kopumā, uzdevumus izpildījām ne slikti, bet vienmēr var un vajag visu darīt vēl labāk.

Lūk, šie nopietnie puiši, kuri ar katru dienu arvien labāk saprot, kas tas tāds profesionālisms futbolā, nezināja sev līdzvērtīgus uzvarētajā turnīrā: Norberts Armanovičs, Viktors Jermaks, Oļegs Golovenko ((viņš tika atzīts par komandas labāko spēlētāju – apsveicam!), Roberts Žanis Bete, Roberts Konopeckis, Daniels Viškers, Sebastians Eduards Ivanovskis, Valters Veinbergs, Maksims Katajevs, Vladimirs Kostigovs, Renārs Daņilevičs, Vladislavs Safonovs, Kristians Černovs, Jurijs Nasonovs, Roberts Kukulis, Ņikita Ševčenko un Linas Barkausks.

 

Attachment

Attachment1