Pirmā mājas spēle! Mums ļoti vajadzīgs jūsu atbalsts!

Lielais futbols atgriežas Salaspilī! Godājamie līdzjutēji, mūsu komanda atgriežas Salaspilī, kur pavisam drīz aizvadīs savu pirmo 2023. gada Latvijas čempionāta mājas spēli. Lūk, arī noslēgusies nogurdinošā un ilgā gaidīšana!

Svētdien, 19. martā, SK Super Nova Salaspils futbolisti čempionāta otrās kārtas ietvaros tiksies ar klubu “Tukums 2000/Telms”. Spēle notiks mūsu mājīgajā stadionā Salaspilī, sākums – 15:00. Ieeja bez maksas. Laipni lūgti uz stadionu! Spēle ļoti svarīga, mums ļoti vajadzīgs jūsu atbalsts veiksmīgam startam dzimtajās sienās!

Salaspilī visu pagājušo gadu bija ļoti patīkami gan mūsu līdzjutējiem, gan mūsu komandai. Futbola kaislības kūsāja visu garo sezonu, un katrā mājas spēlē mūsu līdzjutēju atbalsts ļoti palīdzēja mums sisties un iegūt punktus. Kā var aizmirst, ka tieši Salaspilī SK Super Nova Salaspils izcīnīja savus pirmos vēsturiskos punktus virslīgā?! Un savu pirmo vēsturisko uzvaru elitē mūsu komanda arī panāca Salaspilī! Pretiniekos, starp citu, toreiz bija klubs no Tukuma…

Svētdien pie mums ciemos atkal brauc Kristapa Dišlera komanda. Strādīgie puiši no Tukuma pagājušo sezonu aizvadīja vienreizēji, un arī šo atklāja uzvarot. Tas sola ļoti sarežģītu spēli, kurā droši vien būs daudz cīņas, nepiekāpības un neatlaidības. Kad tiekas divi nesamierināmi konkurenti, savādāk nemēdz būt!

Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji! Mūsu komanda ļoti grib nosvinēt savus pirmos vārtus Latvijas 2023. gada čempionātā, vēl vairāk gribas nosvinēt savu pirmo uzvaru turnīrā. Ar jūsu atbalstu un palīdzību mums tas noteikti izdosies!

Gaidām jūs stadionā. Tiksimies!

Optibet Virslīga 2. kārta

SK Super Nova Salaspils – Tukums 2000/Telms

Salaspils. 19.03. 15:00. Ieeja bez maksas.

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

2F5DBFDF-6846-453A-9448-3C08778864F2