Pirmais aplis noslēdzas. Vajadzīgi punkti!

Piektdien, 28. aprīlī, SK Super Nova  Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta devītās kārtas ietvaros Aleksandra Koliņko komanda Salaspilī tiksies ar klubu “Liepāja”. Sākums – 17:00. Ieja bez maksas. Laipni lūgti stadionā, godājamie līdzjutēji! Ļoti gribās pirmo apli noslēgt pozitīvā noskaņojumā, un vēl labāk to izdarīt kopā!

Apļa finišs mūsu komandai sanāk ļoti sarežģīts. Kalendārs ļoti smags, saspringtas spēles seko cita citai, praktiski bez pārtraukuma. Pie tam, kā reiz šajā posmā mums pretiniekos klubi ar pašām nopietnākajām ambīcijām. Pēc diviem Rīgas grandiem pie mums ciemos brauc “Liepāja”, kura jebkurā stāvoklī domā tikai par pašām augstākajām vietām tabulā.

Mūsu puišiem pats galvenais ātri atjaunoties psiholoģiski pēc ļoti neveiksmīgās kaujas ar RFS. Ticam mūsu komandas raksturam, gara spēkam un cīņas gribai. Pagājušajā sezonā spēlēs ar “Liepāju” mēs šīs kvalitātes parādījām no pašas labākās puses un atņēmām punktus. Atceraties, pagājušajā septembrī Salaspilī “Liepāja” izglābās tikai pēdējās sekundēs, izlīdzinot rezultātu ar pendeli (2:2). Atņemt punktus šim ambiciozajam pretniekam mēs varam!

Galvenais, tam ticēt un nešaubīties. Kā jau vienmēr, palīdzēt mūsu komandai, pirmām kārtām, var līdzjutēju atbalsts. Gaidām jūs, draugi, stadionā – nāciet un atbalstiet!

Kopā sitīsimies par punktiem, lai pacenstos čempionāta pirmo apli noslēgt uz labas un patīkamas nots.

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

67DBA3A4-0E83-478E-8FEA-740D2322A879