Pirmais treniņš – vienmēr īpašs notikums!

Pirmdien, 9. janvārī, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīja pirmo treniņu 2023. gadā. Gatavošanās jaunajai aizraujošajai un interesantajai sezonai sākusies! Mūsu komanda gatavojas plānotajā režīmā. Pirmo kontroles spēli jaunajā gadā mūsu komanda aizvadīs sestdien, 21. janvārī.

Pirmais treniņš aizlidoja vienā elpas vilcienā, salam neviens no treneriem un futbolistiem uzmanību nepievērsa. Bija redzams, ka visi spēlētāji ļoti noilgojušies pēc futbola, visi darbojās brīnišķīgā noskaņojumā.

Aizsargs Roberts Jaunarājs-Janvāris neslēpa pozitīvas emocijas un atzīmēja, ka pirmais treniņš – vienmēr īpašs notikums: “Bija ļoti patīkami atkal ieraudzīt visus puišus un sākt gatavošanos. Pēc pēdējā mača pagājis pagājis daudz laika, bet man pauze traumas dēļ vispār sanākusi vēl garāka. Patreiz viss kārtībā, jūtos es labi un ar prieku iesāku “pirmssezonku”. Kaut gan skraidīt salā ne visai patīkami. (Smejas). Mums priekšā daudz smaga darba laukumā un trenažieru zālē – gada sākumā tā arī vienmēr ir. Uzdevumi skaidri, tagad svarīgi noteikti saprast, kur mūsu komanda spēlēs jaunajā sezonā. Gaidīsim galīgo lēmumu un katru dienu gatavosimies maksimāli savākti, lai ātrāk būtu optimālajā formā”.

#SuperNova #futbols #day1 #2023

Attachment

B9E088C9-25F8-4945-BCA1-DCC1B8C638A7