Pretinieks, kuru īpaši gribas uzvarēt!

Svētdien, 8. oktobrī, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta trīsdesmit otrās kārtas ietvaros Igora Korabļova komanda viesos tiksies ar klubu FK “Metta”. Spēle notiks Hanzas skolas stadionā, sākums – 13:00. Biļetes varēs iegādāties stadionā vai Biļešu serviss lapā. Gaidām mūsu līdzjutējus stadionā: spēle mums principiāla, tā solās būt ļoti saspringta un karsta. Jūsu atbalsts, draugi, ļoti svarīgs mūsu klubam!

Spēlei tiešām jāsanāk ļoti interesantai. Ļoti žēl, protams, ka tā notiek pavisam ne tajā turnīra situācijā, kurā mums gribētos (atcerēsimies pagājušo sezonu un aizraujošo pēdējās kārtas spēli!). Un tomēr, vēl principiālāka pretinieka SK Super Nova Salaspils nav! Tieši “Mettu” vienmēr ļoti gribās uzvarēt, pie tam jebkurā līmenī un jebkurā turnīrā. Šīs sezonas gaitā tas ne reizi vien izdevās daudz jaunākām SK Super Nova komandām (atcerēsimies kaut vai dzirksteļojošo U15 komandas uzvaru Baltijas līgā ar rezultātu 5:0! ). Lielisks piemērs mūsu Akadēmijas galvenajai komandai!

Protams, spēle būs ļoti smaga. Stiprais pretinieks izmisīgi cīnās par to, lai atstātu “elektrisko” devīto vietu, tam ļoti vajadzīgi punkti. Bet arī mums gribās punktus trešajā spēlē pēc kārtas! Pēdējās spēlēs SK Super Nova Salaspils spēlē skaisti, daudz uzbrūk un vispār nemainīgi meklē savu iespēju uzbrukumā, bet neveido garlaicīgo “autobusu”.  Pie tam, mēs kā reiz tagad maz ielaižam: pēdējās piecās spēlēs neviens mums nav spējis iesist vairāk par vieniem vārtiem. Viss tas iedveš optimismu gaidot principiālo divkauju: mums pēdējā laikā laukumā izdodas daudz, izņemot ilgi gaidīto uzvaru. Īstais laiks!

Redzēsimies stadionā. Būs grūti, būs sarežģīti, bet ļoti gribās ticēt, ka mūsu komanda atkal nesīs līdzjutējiem pozitīvas emocijas. Laikam, tas ir mūsu galvenais rudens mačs. Piebilst tur nav ko. Uz priekšu!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

IMG_5553