Principiāla un grūta spēle. Panāksim otro uzvaru?!

Sestdien, 30. jūlijā, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta divdesmit trešās kārtas ietvaros Aleksandra Koliņko komanda viesos tiksies ar klubu “Spartaks’” (Jūrmala). Spēle notiks Slokā, sākums – 16:00. Komandai ļoti vajadzīgs jūsu atbalsts šajā principiālajā un grūtajā spēlē. Atbrauciet uz stadionu un atbalstiet mūsu komandu!

Pēc neaizmirstamās pirmās uzvaras virslīgā noskaņojums mūsu komandai, bez šaubām, ievērojami uzlabojies. Uzvara vienmēr labākais stimuls uzvarēt vēl! Ļoti gribas izbaudīt tādas pašas lieliskas emocijas, kādas mums visiem bija iepriekšējā kārtā. Būs grūti, bet viss iespējams – mūsu komanda spējīga uz daudz ko, par to noteikti var nešaubīties!

“Spartaks” mūsu komandai pārvērties par principiālu pretinieku. Īpaši, ja atcerēties neveiksmi dzimtajās sienās, kad SK Super Nova Salaspils nospēlēja, laikam, savu sliktāko spēli čempionātā. Mums ir, ko pierādīt klubam no Jūrmalas! Atdodot laukumā visus spēkus, saglabājot pārliecību un galēju pašatdevi, mēs noteikti varam uzvarēt! Galvenais, ticēt un cīnīties līdz fināla svilpei!

Attachment

1EE44AEA-CE00-41EF-8EF9-D5DD5508E6AE