Pusfināls karsts, bet treneris apmierināts

Mūsu galvenā komanda, SK Super Nova Salaspils, pelnījusi labu novērtējumu pēc pirmās mājas spēles Latvijas čempionātā. Kvalitatīvi, skaisti un uzvaroši. Pelnījušas pašu labāko novērtējumu arī citas SK Super Nova komandas, kuras ņēmušas dalību dažādos turnīros. SK Super Nova (U14) veiksmīgi cīnījās par “Daugavpils Cup”. Timura Leladzes komandai tikai neveiksme neļāva spēlēt finālā, iznākumā – trešā vieta. Cienīgi, malači!

Grupu turnīrā mūsu pretinieki bija komandas no Rēzeknes un Daugavpils, kā arī Lietuvas “Klaipeda” un “Dembava”. Grupu mūsu futbolisti pārvarēja pārliecināti un vareni, parādot dzirksteļojošu un rezultatīvu futbolu.

Kā izrādījās, pats sarežģītākais, karstākais un, diemžēl, neveiksmīgākais sanāca pusfināls. Par finālu SK Super Nova sitās ar Ukrainas komandu no Užgorodas. Cīņa bija ļoti nepiekāpīga un saspringta! Kaislības kūsāja, dzeltenās kartītes mirgoja lielā daudzumā, abas komandas bija uzvaras cienīgas. Mēs apbēdinoši kļūdījāmies, viesi izgāja vadībā, un pēc tam ar titāniskām pūlēm aizstāvēja savu pārsvaru no mūsu pastāvīgajiem uzbrukumiem. Spīdēja viesu vārtsargs, un vēl bija vārtu pārliktnis, daudz neizmantotu momentu… Uh, iznākumā priecājās par uzvaru un iekļūšanu finālā nepiekāpīgais un cienīgais pretinieks.

Spēlē par trešo vietu mūs atkal gaidīja laukuma saimnieki no Daugavpils. Mūsu puiši, kaut arī bija ļoti sarūgtināti, ka galvenā balva viņiem netiks (spēles ziņā viņi to pilnībā pelnījuši!), bet savācās un pārliecinoši uzvarēja ar rezultātu 3:0! Divus vārtus iesita Kristiāns Āboltiņš, vienus iesita Maksims Goluboks. Lūk, arī viss, bronzas medaļas izcīnītas!

Par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts Georgijs Bombāns. Labākais turnīra vārtsargs – Toms Petrovičs. Apsveicam puišus un visu komandu!

Trenera Timura Leladzes komentārs:

- Protams, mēs ļoti gribējām uzvarēt turnīrā un bijām tam gatavi. Bet nedaudz pietrūka veiksmes. Kopumā puiši nospēlēja teicami, dominēja katrā mačā. Pavisam iesita 38 vārtus, ielaida tikai 2, pie tam, savu kļūdu dēļ. Pusfināls, protams, noslēdzās ļoti apbēdinoši. Bumba, kā saka, ne par ko negribēja lidot vārtos. Gadās tādas spēles, kad visu dari pareizi, esi pelnījis uzvarēt, bet… Tāds ir futbols.

Bet kopumā, atkārtojos, esmu ļoti apmierināts ar komandu. Puiši malači, izturēja nopietnu slodzi. Pirms turnīra mēs aizvadījām treniņnometni, daudz strādājām, pa diviem treniņiem dienā. Puiši ar visu tika galā, visiem pietika pacietības un izturības – malači. Pirmā vieta būtu cienīga balva, bet nekas, futbolā viss gadās. Galvenais, mēs kļuvām stiprāki, un tas obligāti izpaudīsies nākotnē.

#SuperNova #U14 #futbols #DaugavpilsCup

Attachment

DA1A4E52-A50F-4BC3-9A21-2CBC13E09D19