⭐️2007.dz.g.⭐️
1.vieta

SK Super Nova
Komandas Treneris – Andrejs Jegorovs

Turnīrā ieradāmies dienu iepriekš, kas noteikti palīdz labāk iejusties sacensībās un disciplinēties!
Diemžēl vairāki futbolisti netika uz turnīru, un arī pašu sacensību laikā radās problēmas ar dažiem spēlētājiem, – veselība, trauma.
Bet labā komandā vienmēr var atrast resursus, un, ja nepieciešams, pamainīt ampluā laukumā, un nospēlēt gandrīz teicami…!
Šajā turnīrā spēlēja 16 komandas no Igaunijas, Lietuvas, Latvijas, Somijas.
Mūsu grupa nebija viegla.
Man šķiet tomēr, ka ar mūsu pārsvaru, nerealizējot daudzus vārtu gūšanas momentus, ieguvām pirmo vietu savā apakšgrupā pelnīti.
Sestdien bija 3 spēles 2×20 min.Diezgan liela slodze futbolistiem.Bet, vismaz izbaudījām iespēju ziemas apstākļos uzspēlēt uzpūšamajā hallē. Žēl, ka Latvijā tādu nav!!!
Pusfinālā ar somu komandu uzvara. Diezgan pārliecinošs 1.puslaiks, bet otrajā jau jutām, ka iet grūtāk, jo nespēlēja vairāki pamatspēlētāji. Bet pārējie puikas parādīja sevi no labākās puses un izcīnīja tiesības uz spēli turnīra FINĀLĀ!!!
Finālspēli ar Rīgas Futbola Skolas komandu iesākām ļoti smagnēji, ar lieku un nevajadzīgu nervozitāti. Divas kļūdas, un 0:2.
Palīdzēja pārtraukums. Nomierinājāmies, izrunājām spēli pirmajā daļā, un kā sakārtot komandas sniegumu otrajā puslaikā.
Labi, ka komandā ir 2 vārtusargi, jo viens guva rokas traumu un viņa partneris izpalīdzēja!
Spēles galotnē ” izvilkām” spēli – 2:2.
Pendelēs uzvara – 2:0.Vārtusargs izpildīja savu lomu!
Uzvara un 1.vieta turnīrā “Reval Cup 2019″.
Ticiet savai komandai neatkarīgi ne no kā!!!

SK Super Nova 4:0 HooGee/EsPa
SK Super Nova 1:0 JK Tallinna Kalev
SK Super Nova 3:2 FC Flora
SK Super Nova 2:1 EPS Academy
SK Super Nova 2:2 (2:0) RFS