Reval Cup. Katrā spēlē bija cīņa līdz galam!

Tallinā tradicionālajā, lielajā starptautiskajā REVAL CUP festivālā lielu spēles pieredzi ieguva uzreiz vairākas SK Super Nova komandas (dažādās vecuma grupās). Bija daudz ļoti vērtīgu un vajadzīgu spēļu. Nav šaubu, ka katrs no mūsu jaunajiem futbolistiem kļuva spēcīgāks un nedaudz pieredzējušāks.

SK Super Nova treneris Andrejs Jegorovs pastāstīja par mūsu komandu startu, pastāstīja ļoti izsmeļoši un interesanti.

Reval Cup. SK Super Nova (U12, U11).

– Pēc ilgāka laika startējām izbraukuma turnīrā Tallinā. Diemžēl šoreiz neizdevās aizvest visus spēlētājus, bet arī šajā gadījumā abām mūsu komandām bija laba iespēja sevi pārbaudīt uz laba laukuma lielajā uzpūšamajā futbola manēžā. Esam tādā situācijā, ka šādos apstākļos mūsu puikām ir samērā neierasti spēlēt, jo laukuma izmēri bija ļoti lieli un tādam pielāgoties pēc ikdienu treniņiem Rīgā uz maziņiem laukumiem – nebija viegls uzdevums. Kā pratām, tā arī spējām.

Katrai no mūsu komandām bija pa 5 spēlēm formātā 9:9 ar spēles laiku 2×18 min. Tātad garantētas 5 pilnvērtīgas spēles! Turnīra laikā divās spēlēs nācās atzīt pretinieka pārsvaru ar lielu rezultātu, zaudējot abiem mūsu vecumiem šī turnīra uzvarētājiem! Meistarība pagaidām ir šo komandu lielākais trumpis.

Pārējās spēlēs puikas par pārsteigumu man spēja diezgan veiksmīgi pieskaņojās laukumam, izmantojot arī vairāk garās piespēles un visu laukuma plašumu. Atzīmēšu, ka katrā spēlē bija cīņa līdz galam un pašatdeve katrā no epizodēm. 2010 grupā visu izšķīra tikai vieni vārti! Ja būtu iesituši par 1 vārtiem vairāk, jeb ielaiduši – par 1 mazāk, tad spēlētu turnīra pusfinālā.

Nācās samierināties ar spēlēm par 5-8.vietu, kurās veiksme nu gan nebija mūsu sabiedrotā. Vienā spēlē, esot vadībā 1:0, spēles izskaņā pretinieki izlīdzināja rezultātu, bet pēcspēles soda sitienos nācās ciest zaudi. Un turnīra pēdējā spēlē par 7.vietu, cīnoties no pēdējiem spēkiem, neveikli ielaisti vārti ar autogola “palīdzību” un 0:1.

Bet, neskatoties uz to, esmu gandarīts ar šīm pārbaudēm komandai un esmu pārliecināts, ka šis turnīrs bija ļoti, ļoti noderīgs mūsu komandas spēlētāju izaugsmei un turpmākiem rezultātiem. Ceru – visdrīzākajā laikā, nākamajās pārbaudes spēlēs un Rīgas Čempionātā!

Savukārt 2011.g. komandai rezultāti ciešami un cienīgi. Vienīgais, ka nevaram lepoties ar kādu uzvaru. Tādēļ to atliekam uz nākamajiem mačiem un turnīriem. Šeit arī lielākas veiksmes gadījumā varējām palikt 2.vietā grupā un spēlēt par 3.vietu turnīra izskaņā, bet grupā ierindojāmies kā trešie un beidzamajā turnīra spēlē par 5. vietu nacās atzīt, ka veiksme (vai arī uzmanība!) mūs pameta. Esot vadībā ar 2:0 četras minūtes līdz spēles beigām, pamanījāmies ielaist 3 vārtus (pēdējos – pirms pašas finālsvilpes!) un nepatīkams turnīra nobeigums – 2:3. Un 6.vieta.

Bet esmu apmierināts ar visu šo procesu un esmu drošs, ka katra pavadītā minūte šajā turnīrā mums deva daudz vairāk, nekā laika pavadīšana tikai treniņos bez turnīru piedzīvojumiem! Paldies Līdzjutējiem par atbalstu!

REVAL CUP
✔️2010⚽
Grupa: SN – FC Ararat – 0:5; SN – Jōhvi FC Phoenix 1:1; SN – JK Tallina Kalev – 1:0. 3️⃣. v.grupā!
Par 5.-8.vietu.: SN – FC Flora – 1:1 (pen. 1:3).
Par 7.vietu: SN – JK Tallina Kalev – 0:1
8️⃣.vieta.✔️
✔️2011⚽
Grupa: SN – FC Flora – 1:1; SN – FC Flora/2010 – 1:3 (Ierakstīta tehniskā uzvara mums 3:0, jo pretinieki spēlēja ātpus konkurences, jo bija 1 gadu vecāki spēlētāji.); SN – Vimsi MRJK – 0:8; SN – Rakvere JK – 1:1.
Par 5.-6.vietu: SN – WJK Santos Tartu – 2:3.
6️⃣. vieta (no 10 kom.)✔️

********
Reval Cup. SK Super Nova (U10, U9).

– Šoreiz braucām ar 3 komandām (2012.g. – 1 komanda un 2013.g. – 2 komandas.). Piedalījās komandas no Igaunijas, Latvijas un Somijas (kopumā 28 komandas). It kā turnīra rezultātu ziņā izskatās ne pārāk spīdoši, bet visās lietās ir nepieciešams (it sevišķi bērnu futbolā) skatīties uz pavisam citām lietām.

Vai puikas izpilda trenera norādījumus, vai cenšas parādīt visu savu meistarību un spējas, vai ir pamanāms spēles zīmējums un vēlēšanās parādīt skaistu un skatāmu spēli?!

Manā skatījumā un uztverē tas tika paveikts diezgan lielā mērā. 2012.g. un 2013.g. “A” komandas spēles kvalitāte bija tuvu vēlamajai. Līdz rezultātam (kurš ir vajadzīgs stipri vēlākā vecumā) pietrūkst tikai dažu “detaļu”, kuras ir iegūstamas tikai laika gaitā.

Grūtāk klājās, protams, 2013.g. “B” komandai. Bet, arī tur mēs cenšamies paņemt no visa pieredzētā tikai to labāko un izdarīt secinājumus. Arī nākotnē pieturēsimies pie tā, ka ir jāspēlē kvalitatīvs, radošs un skatāms (baudāms skatītājiem) futbols.

REVAL CUP
✔️2012⚽️
Grupa: SN – FC Flora – 5:3; SN – Rakvere JK – 0:2; SN – FC Fortuna (SUO) – 6:2.
1️⃣.vieta grupā!
Pusfināls: SN – FC Ararat – 0:2.
Par 3.vietu: SN – FC Flora – 2:2 (pen.1:3).
4️⃣. vieta (no 8 kom.) ✔️
✔️2013⚽️ “A”
Grupa: SN – FC Flora – 0:3; SN – Rakvere JK – 2:4; SN – FC Infonet – 4:0; SN – FC Ararat – 1:5.
Par 7/8.v.: SN – FC Kuressaare – 3:2.
8️⃣. vieta (no 10 kom.) ✔️
✔️2013⚽️ “B”
Grupa: SN – FC Tallink – 1:13; SN – Kuressaare – 0:7; SN – JK Tallinna Kalev – 0:12; SN – FC Fortuna (SUO) – 0:11.
Par 9./10.v.: SN – FC Infonet – 1:12.
. vieta ✔️

Attachment

Foto1 Foto2