Ričards Rullis atstāj mūsu komandu

SK Super Nova Salaspils futbolisti turpina gatavošanos kārtējai Latvijas čempionāta spēlei. Šodien Sergeja Golubeva komanda uzzināja pretinieku Latvijas Kausa 1/8 finālā, mēs viesos tiksimies ar “Valmieru” (spēle notiks jūlija vidū). Kauss – tas ir ļoti svarīgi, bet Kauss pagaidām, tā sacīt, pagaidīs – priekšā mums ļoti svarīga spēle ar klubu “Tukums 2000/Telms”. Mājās, Salaspilī, piektdien, 30. jūnijā (sākums 18:00) mūsu komandu gaida principiāla kauja, kura jau tagad daudzejādā ziņā izšķiroša. Ļoti vajadzīga uzvara, ļoti vajadzīgi trīs punkti!

Mēs gatavojamies, mēs visu brīnišķīgi saprotam. Nav laika, lai to veltītu citiem jautājumiem. Bet tiem, kuri vērtīgi un ar visu spēku strādā mūsu kluba labā, mēs vienmēr paspējam pateikt lielu paldies!

Kā reiz tagad mēs pateicamies pussargam Ričardam Rullim. Strādīgais futbolists, iekarojis publiku un līdzjutējus ar nepiekāpību, nesaudzību un bezbailīgu cīņu katrā laukuma daļā, atstāj mūsu komandu.

Ričards atnāca uz SK Super Nova Salaspils no Smiltenes un uzreiz atstāja iespaidu ar savu kautrību (pāris sezonās Ričards pateicis veselus 15 vārdus!)), ar vēlēšanos mācīties un progresēt, kā arī priecēja ar disciplīnu un atbildību. Kā reiz šīs īpašības palīdzēja daudzejādā ziņā pussargam ierakstīt savu vārdu mūsu kluba vēsturē! Tieši Rullisautors pirmajiem SK Super Nova Salaspils vārtiem virslīgā! Atcerieties, 12. martā 2021. gadā Liepājā Rullis efektīgi iesita favorītam jau pašā mača sākumā! Toreiz Ričam padevās tāds negaidīts “sitieniņš”, ka neviens tā arī nesaprata, kas tas bija – bet bumba atradās tīklā! Tik daudz prieka bija mums visiem!

Kopumā SK Super Nova Salaspils sastāvā Rullis virslīgā nospēlējis 34 mačus un iesitis divus vārtus. Šajā sezonā pussarga aktīvā 6 spēles (333 spēles minūtes). Diemžēl, šis gads Ričam neizdevās no paša sākuma: daudz traumu, kuru dēļ sezona sanāca saraustīta un pazaudēta. Apbēdinoši, bet tāda ir grūtā futbola dzīve.

Mēs pateicamies Ričardam Rullim par spēli mūsu kluba sastāvā un novēlam viņam veiksmi un panākumus nākotnē!

#SuperNova #Salaspils #futbols #Rullis #OptibetVirslīga #WinWinsport

 

Attachment

1A817657-2BDF-4B5C-A9FF-31E790D55CC9