Rīga

16.06  17.00  SK Super Nova – Preiļi  Preiļu stadions

21.06  18.00  SK Super Nova – Daugavpils Ostvalda stadions

21.07  18.00  SK Super Nova – Imanta Daugavgrīvas stadions

 

14.07  18.00  SK Super Nova – Rēzeknes FA/BJSS  Olaines stadions

21.07  15.00  SK Super Nova – RTU FC/Skonto Academy

28.07  17.00  SK Super Nova – JDFS Alberts  Rīga

05.08  17.00  SK Super Nova – FC Daugavpils/Progress  Olaines stadions

11.08  16.00  SK Super Nova – FK Smiltene/BJSS  Smiltenes stadions

26.08  18.00 SK Super Nova – FK Tukums 2000/TSS  Tukuma stadions

08.09  15.00  SK Super Nova – Grobiņas SC  Grobiņas stadions

15.09 18.00  SK Super Nova – FK Auda Olaines stadions

22.09  18.00 SK Super Nova – Balvu Sporta Centrs Olaines stadions

29.09  18.00 SK Super Nova – Preiļu BJSS Olaines stadions

06.10  16.00  SK Super Nova – Rēzeknes FA/BJSS Rēzeknes stadions

13.10  14.00 SK Super Nova – RTU FC/Skonto Academy  Olaines stadions

21.10  14.00  SK Super Nova – JDFS Alberts Olaines stadions

13.06   12.00  SK Super Nova – FS Metta  Ostvalda vsk. stadions

20.06  14.00  SK Super Nova – Vidzemes FC  Smiltene

27.06  14.00  SK Super Nova – RFS  Arkādija stadions

04.07  14.00  SK Super Nova – FK Liepāja/LFS  Ostvalda vsk. stadions

11.07  16.00  SK Super Nova – Ventspils FA  Ostvalda vsk. stadions

01.08   14.00  SK Super Nova – BFC Daugavpils  Ostvalda vsk. stadions

15.08  14.00  SK Super Nova – JFC Skonto Ostvalda vsk. stadions

30.08  13.00  SK Super Nova – JFA Jelgava  Ostvalda vsk. stadions

12.09  15.00  SK Super Nova – Vidzemes FC   Ostvalda vsk. stadions

04.10  14.00 SK Super Nova – Riga FC  Ostvalda vsk. stadions

17.10  19.00  SK Super Nova – FS Metta Hanzas vsk. stadions

24.10 14.00  SK Super Nova – RFS  Arkādija stadions

13.06  14.30  SK Super Nova – RFS  Arkādija stadions

18.06  17.00  SK Super Nova – Vidzemes FC  Valmiera

01.07.-05.07. Minska Cup

18.07  11.00  SK Super Nova – FK Tukums 2000/TSS  Ostvalda vsk. stadions

22.07   12.00  SK Super Nova – Riga FC  Ostvalda vsk. stadions

04.08  16.00  SK Super Nova – BFC Daugavpils  Daugavpils

22.08  16.00  SK Super Nova – FK Liepāja/LFS  Ostvalda vsk. stadions

30.08  14.00  SK Super Nova – Ventspils FA  Ventspils

02.09  14.00  SK Super Nova – JFA Jelgava  Jelgava

15.09  12.00 SK Super Nova – FS Metta Hanzas vsk. stadions

06.10  12.00  SK Super Nova – Vidzemes FC  Ostvalda vsk. stadions

13.10 13.00  SK Super Nova – RFS  Arkādija stadions

14.06.-17.06. Dobrecova Cup

19.06  13.00  SK Super Nova –  FS Metta   Ostvalda vsk. stadions

27.06  14.00  SK Super Nova – RFS   Ostvalda vsk. stadions

29.07  11.00  SK Super Nova – AFA Olaine  Olaine

31.07-07.08 Denmark Cup

10.08   13.00  SK Super Nova – FK Tukums 2000/TSS  Ostvalda vsk. stadions

16.08  14.00  SK Super Nova – Riga FC  Ostvalda vsk. stadions

20.08  13.00  SK Super Nova – BFC Daugavpils  Ostvalda vsk. stadions

27.06.- 02.07. Somija Turku

06.07  14.00  SK Super Nova – VentspilsFA  Ventspils

18.07  13.00  SK Super Nova –  FK Tukums 2000/TSS   Ostvalda vsk. stadions

31.07-02.08 Baltijas Jūras kauss Roja

06.08  15.00  SK Super Nova – FK Liepāja/LFS  Liepāja

14.08  16.00  SK Super Nova – FS Metta Hanzas vsk. stadions

18.08  12.00  SK Super Nova – BFC Daugavpils  Ostvalda vsk. stadions

31.08  14.00  SK Super Nova – RFS Ostvalda vsk. stadions

21.06  14.00  SK Super Nova – BFC Daugavpils  Daugavpils

25.06  13.00  SK Super Nova – Vidzemes FC Valmiera

27.06. -02.07. Somija Turku

04.07  12.00  SK Super Nova – FC Real Pro   Ķekava

18.07  12.00  SK Super Nova – FC Real Pro   Ķekava

02.08  11.00  SK Super Nova –  JDFS Alberts   Latvenergo stadions

05.08  12.00  SK Super Nova – Riga FC Ostvalda vsk. stadions

17.08  12.00  SK Super Nova – LBF JFK Daugava  Roja

17.08-19.08 Baltijas Jūras kauss Roja

21.08    SK Super Nova – JDFS Alberts Ostvalda vsk. stadions

26.08  16.00  SK Super Nova – FK Dinamo   Ostvalda vsk. stadions

02.09  12.00  SK Super Nova – Vidzemes FC Ostvalda vsk. stadions

09.09   12.30  SK Super Nova – Rēzeknes FA/BJSS Rēzekne

17.06 13.00  SK Super Nova 1 – Metta 2 Hanzas vsk.

30.06 13.00  SK Super Nova 1 – Dinamo 2 Ostvalda vsk.

31.07. – 07.08. Denmark Cup

12.08.- 17.08. Nometne

07.09. – 09.09 LFF fināls(Ja tiks)

01.07. 08.07. Fragaria Cup(divas komandas)

10.08-12.08 Baltijas Jūras kauss Roja

12.08. – 17.08. Nometne

24.08. – 26.08. LFF fināls(Ja tiks)

20.06 19.00 SK Super Nova 1 – RFS 1  Pļavniekkalna.vsk.

27.06. – 02.07. Somija Turku

29.07. – 03.08. Nometne

03.08-05.08 Baltijas Jūras kauss Roja

17.08. – 19.08. LFF fināls(Ja tiks)

12.06. – 16.06. Nometne

27.06. – 02.07. Somija Turku

27.07-29.07 Baltijas Jūras kauss Roja

15.06. – 17.06. Nometne

01.07. – 08.07. Fragaria Cup

10.08-12.08 Baltijas Jūras kauss Roja

15.06. – 17.06. Nometne

01.07. – 08.07. Fragaria Cup

27.07-29.07 Baltijas Jūras kauss Roja

03.08-05.08 Baltijas Jūras kauss Roja