Rīga

19.04. 15:00 Super Nova – Priekuļi (RTU)

04.05. ???? Latvijas kauss Dinamo – Super Nova (????)

10.05. ???? Daugavpils – Super Nova (Daugavpils)

16.05. 12:00 Super Nova – Rēzekne (RTU)

24.05. 14:00 Talsi – Super Nova ( Talsi)

31.05. 14:00 Liepāja – Super Nova ( Liepāja)

07.06. 15:00 Super Nova – Imanta (RTU)

14.06. 15:00 Super Nova – Dinamo (RTU)

20.06. 16:00 Gulbene – Super Nova (Gulbene)

04.07. 12:00 Super Nova – Jelgava (RTU)

11.07. 12:00 Auda- Super Nova (Ķekava)

25.07. 12:00 Super Nova – Iecava (RTU)

02.08. 18:00 RFS – Super Nova (Arkadija st.)

05.04. 19:00  Super Nova – Dinamo (Olaine)

11.04. 15:00  Rēzekne – Super Nova (Rēzekne)

18.04. 19:00  Super Nova – Auda (Olaine)

25.04. 14:00  Super Nova – Smiltene (Smiltene)

03.05. 19:00  Super Nova – Saldus (Olaine)

09.05. 15:00 Grobiņa – Super Nova (Grobiņa)

17.05. 19:00 Super Nova – Alberts (Olaine)

23.05. 16:00 Lokomotīve – Super Nova (Daugavpils)

06.06. 18:00 Dinamo – Super Nova (RTU)

18.07. 14:00 Auda – Super Nova (Baldone)

26.07. 19:00 Super Nova – Smiltene (Olaine)

01.08. 14:00 Saldus – Super Nova (Saldus)

09.08. 19:00 Super Nova – Grobiņa ( Olaine )

16.08. 18:00 Alberts – Super Nova (???)

23.08. 19:00 Super Nova – Lokomotīve (Olaine )

29.08. 19:00 Super Nova – Rēzekne (Olaine)

13.09. 19:00 Super Nova – Dinamo (Olaine)

19.09. 15:00 Rēzekne – Super Nova ( Rēzekne)

26.09. 19:00 Super Nova – Auda (Olaine)

03.10. 14:00 Smiltene – Super Nova (Smiltene)

11.10. 17:00 Saldus – Super Nova (Saldus)

17.10. 14:00 Grobiņa – Super Nova (Grobiņa)

25.10. 14:00 Super Nova – Alberts (Olaine)

31.10. 14:00 Lokomotīve – Super Nova (Daugavpils)

Sezona noslēgusie ar 5.vietu Latvijas čempionāt

Sezona noslēgusie ar 16.vietu Latvijas čempionātā

20.03.-22.03.Olaine Cup

03-05.08.20 Roja Cup

16.03. Ķekavas kauss (Ķekava)

20-22.03.Mārupes kauss  (Jaunmārupe)

27-29.03.Olaine Cup (Olaine)

08.04. 18:00  Babīte – Super Nova (Pinķi)

14.04. 14:30 Jelgava – Super Nova (Jelgava)

18.04. 14:00 Tukums – Super Nova (Tukums)

02.05. 13:00 Ventspils – Super Nova ( Ventspils)

09.05. 13:00 Metta – Super Nova (Hanza)

23.05. 13:00 Daugavpils – Super Nova (Daugavpils)

26.05. 15:30 Super Nova – Alberts (RTU)

06.06. 11:30 Super Nova – Babīte (RTU)

17.06. 17:00 Super Nova – Jelgava (RTU)

19.06.-21.06. Dobrecova kauss (Liepāja)

01.07.-07.07. Fragaria cup (Slovākija)

19.07. 10:00 Super Nova – Tukums (RTU)

19.07.-24.07. Nometne Rojā

24.07. 16:30 Super Nova – Metta (RTU)

27.07. 11:30 Super Nova – Ventspils (RTU)

03.08.-05.08. Baltics sea cup (Roja)

12.08. 14:30 Alberts – Super Nova ( 49. VSK)

15.08. 11:30 Super Nova – Daugavpils (RTU)

17.03. Ķekavas kauss (Ķekava)

27.03.-29.03. Mārupes kauss (Jaunmārupe)

01.04. 16:00 Super Nova – Dinamo ( RTU)

10.04. 14:00 Super Nova – Alberts (RTU)

22.04. 16:00 Super Nova – Riga FC (RTU)

27.04. 15:30 Academ – Super Nova (RTU)

06.05. 17:00 Super Nova – Ventspils (RTU)

13.05. 16:00 Tukums – Super Nova (Tukums)

16.05. ???? Super Nova – Liepāja (????)

30.05. 14:00 Jelgava – Super Nova (Jelgava)

10.06.17:00 Super Nova – Tukums (RTU)

13.06. 13:00 Dinamo – Super Nova (RTU)

15.06. 12:00 Alberts – Super Nova ( 49.VSK0)

19.06.-21.06. Dobrecova kauss (Liepāja)

????   ??????  Riga FC – Super Nova ( ???)

01.07.-07.07. Fragaria cup (Slovākija)

19.07.-24.07. Nometne Rojā
29.07. 17:00 Super Nova – Academ (RTU)

05.08.12:00  Ventspils – Super Nova (Ventspils)

07.08.-09.08. Baltic sea cup (Roja)

22.08. 14:00 Liepāja – Super Nova (Liepāja)

26.08. 17:00 Super Nova – Jelgava (RTU)

03.04.-05.04. Mārupes kauss (Jaunmārupe)

18.04. Salaspils kauss (72.vsk.)  2.komanda

05.06.-07.06. LFF Zēnu futbola festivāls

01.07.-08.07. Fragaria Cup (Slovakija)

19.07.-24.07. Nometne Rojā

24.07.-26.07. Baltic sea cup (Roja)

07.08.-09.08. Dobrecova kauss (Liepāja)

27.03.-29.03. Kaliningrada Cup

18.04.-19.04. Olaines kauss (Olaine)

05.06.-07.06. LFF Zēnu futbola festivāls

16.06.-20.06. Nometne Rojā

01.07.-08.07. Fragaria Cup (Slovakija)

07.08.-09.08. Dobrecova kauss (Liepāja)

14.08.-16.08. Baltic sea cup (Roja)

08.03. Joma kauss

15.03. Tiger Cup

04.04.-05.04. Olaines kauss (Olaine)

25.04. Lion Cup (Rīga)

05.06.-07.06. LFF Zēnu futbola festivāls

16.06.-20.06. Nometne Rojā

01.07.-08.07. Fragaria Cup (Slovakija)

31.07.-02.08. Baltic sea cup (Roja)

??.08.?????

07.03. Joma kauss

18.04.-19.04. Tigrid Cup (Talinna)

03.05. Olaines kauss

23.05.Lion Cup (Rīga)

16.06.-20.06. Nometne Rojā

01.07.-08.07. Fragaria Cup (Slovakija)

14.08.-16.08. Baltic sea cup (Roja)

15.03. Salaspils kauss  (Rīgā)  2.komandas

18.04. Tiger Cup  (Skonto halle) 2.komandas

30.05. Lions Cup (Rīgā)  2.komandas

12.06.-14.06.Nometne Rojā

01.07.-0.8.07. Fragaria Cup (Slovakija)

24-26.07. Baltic Sea Cup (Roja) 2.komandas

15.03. Salaspils kauss  (Rīgā)  2.komandas

18.04. Tiger Cup  (Skonto halle) 2.komandas

17.05. Lions Cup (Rīgā)  2.komandas

12.06-14.06.Nometne Rojā

01.07.- 08.07. Fragaria Cup (Slovakija)

31.07. -02.07. Baltic Sea Cup (Roja) 2.komandas

15.03. Salaspils kauss  (Rīgā)  2.komandas

25.04. Salaspils kauss  (Rīgā)  2.komandas

02.05.-03.05. Tallinn Cup

05.06-07.06.Nometne Rojā

01.07.- 08.07. Fragaria Cup (Slovakija)

31.07. -02.07. Baltic Sea Cup (Roja) 2.komandas