Rīga

Otrdiena  19:00 – 20:30    Ķengaraga stadions (Maskavas 283B)

Ceturtdiena 19:00 – 21:00 Ķengaraga stadions (Maskavas 283B)

Svētdiena    18:00 – 19:30 Ķengaraga stadions (Maskavas 283B)

Otrdiena 18:30-20:00 Ostvalda stadions (Dammes iela 20)
Trešdiena 19:00-20:30 Ostvalda stadions (Dammes iela 20)
Piektdiena 18:30 -20:00 Ostvalda stadions (Dammes iela 20)

ĶENGARAGS
Pirmdiena 17:30-19:30 25.vsk.stadions (Rušonu 6)
Otrdiena 19:00-20:30 Ķengaraga stadions (Maskavas 283B)
Ceturtdiena 17:30-19:30 25.vsk.stadions (Rušonu 6)
Piektdiena 18:45-20:15 25.vsk.stadions (Rušonu 6)

Pirmdiena 19:30-21:00 25.vsk.stadions (Rušonu 6)
Otrdiena 18:00-19:30 Ķengaraga stadions (Maskavas 283B)
Trešdiena 19:00-20:15 25.vsk. fitness zāle (Rušonu 6)
Ceturtdiena 18:30-20:00 Ķengaraga stadions (Maskavas 283B)
Piektdiena 18:30-20:00 Ķengaraga stadions (Maskavas 283B)

ĶENGARAGS
Pirmdiena 18:30-19:45 25.vsk. stadions (Rušonu iela 6)
Otrdiena 16:00-17:30 25.vsk. stadions (Rušonu iela 6)
Trešdiena 19:00-20:15 25.vsk. fitness zāle (Rušonu 6)
Ceturtdiena 18:00-19:15 25.vsk. stadions (Rušonu iela 6)
Piektdiena 16:00-17:30 25.vsk. stadions (Rušonu iela 6)

ZIEPNIEKKALNS
Trešdiena 19:00- 20:30 94.vidusskolas sporta zāle (Ozolciema iela 26)
Piektdiena 20:00 -21:15 94.vidusskolas sporta zāle (Ozolciema iela 26)
Sestdiena 11:30 -12:30 Pārdaugavas pamatskolas zāle (Kartupeļu iela 2)

ĶENGARAGS
Otrdiena 17:30-19:00 25.vsk. stadions (Rušonu iela 6)
Trešdiena 17:45-19:00 25.vsk. fitness zāle (Rušonu 6)
Ceturtdiena 19:15-20:45 25.vsk. stadions (Rušonu iela 6)
Piektdiena 17:15-18:45 25.vsk. stadions (Rušonu iela 6)

ZIEPNIEKKALNS
Trešdiena 19:00- 20:30 94.vidusskolas sporta zāle (Ozolciema iela 26)
Piektdiena 20:00 -21:15 94.vidusskolas sporta zāle (Ozolciema iela 26)
Sestdiena 11:15 -12:30 Pārdaugavas pamatskolas zāle (Kartupeļu iela 2)

ĶENGARAGS
Otrdiena 19:00-20:30 25.vidusskolas stadions (Rušonu iela 6)
Trešdiena 17:30-19:00 Valda Avotiņa pamatskola (Salaspils iela 14)
Piektdiena 19:15-20:45 25.vidusskolas sporta zāle (Rušonu iela 6)

ZIEPNIEKKALNS
Pirmdiena 17:00-18:30 Pārdaugavas pamatskolas zāle (Kartupeļu iela 2)
Trešdiena 20:00-21:15 Pārdaugavas pamatskolas zāle (Kartupeļu iela 2)
Ceturtdiena 20:00-21:30 Pārdaugavas pamatskolas zāle (Kartupeļu iela 2)

ĶENGARAGS
Otrdiena 19:00-20:30 25.vidusskolas stadions (Rušonu iela 6)
Trešdiena 17:30-19:00 Valda Avotiņa pamatskola (Salaspils iela 14)
Piektdiena 19:15-20:45 25.vidusskolas sporta zāle (Rušonu iela 6)

ZIEPNIEKKALNS
Pirmdiena 17:00-18:30 Pārdaugavas pamatskolas zāle (Kartupeļu iela 2)
Trešdiena 20:00-21:15 Pārdaugavas pamatskolas zāle (Kartupeļu iela 2)
Ceturtdiena 20:00-21:30 Pārdaugavas pamatskolas zāle (Kartupeļu iela 2)

ĶENGARAGS
Otrdiena 17:00- 18:00 Valda Avotiņa pamatskola (Salaspils 14)
Trešdiena 18:00- 19:00 Transporta sakaru institūts (Lomonosova 1 k3)
Ceturtdiena 18:00 -19:00 25.vidusskolas sporta zāle (Rušonu iela 6)

ZIEPNIEKKALNS
Pirmdiena 18:30 – 20:00 Pārdaugavas pamatskolas zāle (Kartupeļu iela 2)
Trešdiena 17:00 – 18:00 Pārdaugavas pamatskolas zāle (Kartupeļu iela 2)
Piektdiena 19:30 – 21:00 Pārdaugavas pamatskolas zāle (Kartupeļu iela 2)

ĶENGARAGS
Otrdiena 17:00- 18:00 Valda Avotiņa pamatskola (Salaspils 14)
Trešdiena 18:00- 19:00 Transporta sakaru institūts (Lomonosova 1 k3)
Ceturtdiena 18:00 -19:00 25.vidusskolas sporta zāle (Rušonu iela 6)

ZIEPNIEKKALNS
Otrdiena 19:00 – 20:00 Pārdaugavas pamatskolas zāle (Kartupeļu iela 2)
Ceturtdiena 17:00 – 18:00 Pārdaugavas pamatskolas zāle (Kartupeļu iela 2)
Piektdiena 18:00 – 19:00 94.vidusskolas sporta zāle (Ozolciema iela 26)

ĶENGARAGS
Trešdiena 19:00- 20:00 Valda Avotiņa pamatskola (Salaspils 14)
Piektdiena 20:00 -21:00 Valda Avotiņa pamatskola (Salaspils 14)
Sestdiena 10:00- 11:30 Valda Avotiņa pamatskola (Salaspils 14)

ZIEPNIEKKALNS
Pirmdiena 20:00-21:00 94.vidusskolas sporta zāle (Ozolciema iela 26)
Ceturtdiena 20:00-21:00 94.vidusskolas sporta zāle (Ozolciema iela 26)
Sestdiena 14:30:-15:30 94.vidusskolas sporta zāle (Ozolciema iela 26)

IMANTA
Otrdiena 19:00- 20:00 Ostvalda sporta zāle (Dammes iela 20)
Ceturtdiena 19:00 -20:00 Ostvalda sporta zāle (Dammes iela 20)
Sestdiena 13:00 -14:00 Ostvalda sporta zāle (Dammes iela 20)

ĶENGARAGS
Otrdiena 19:00- 20:00 Valda Avotiņa pamatskola (Salaspils 14)
Piektdiena 19:00 -20:00 Valda Avotiņa pamatskola (Salaspils 14)
Sestdiena 09:00- 10:00 Valda Avotiņa pamatskola (Salaspils 14)

ZIEPNIEKKALNS
Pirmdiena 19:00-20:00 94.vidusskolas stadions (Ozolciema iela 26)
Ceturtdiena 19:00-20:00 94.vidusskolas stadions (Ozolciema iela 26)
Sestdiena 13:30-14:30 94.vidusskolas stadions (Ozolciema iela 26)

IMANTA
Otrdiena 19:00- 20:00 Ostvalda sporta zāle (Dammes iela 20)
Ceturtdiena 19:00 -20:00 Ostvalda sporta zāle (Dammes iela 20)
Sestdiena 13:00 -14:00 Ostvalda sporta zāle (Dammes iela 20)

ĶENGARAGS
Otrdiena 18:00- 19:00 Valda Avotiņa pamatskola (Salaspils 14)
Piektdiena 18:00 -19:00 Valda Avotiņa pamatskola (Salaspils 14)
Sestdiena 09:00- 10:00 Valda Avotiņa pamatskola (Salaspils 14)

ZIEPNIEKKALNS
Pirmdiena 18:00-19:00 94.vidusskolas stadions (Ozolciema iela 26)
Ceturtdiena 18:00-19:00 94.vidusskolas stadions (Ozolciema iela 26)
Sestdiena 12:30-13:30 94.vidusskolas stadions (Ozolciema iela 26)

IMANTA
Otrdiena 19:00- 20:00 Ostvalda sporta zāle (Dammes iela 20)
Ceturtdiena 19:00 -20:00 Ostvalda sporta zāle (Dammes iela 20)
Sestdiena 13:00 -14:00 Ostvalda sporta zāle (Dammes iela 20)