Roberts Kukulis aizbrauc uz Itāliju, parakstīts kontrakts ar Inter!

Kad pavisam vēl jauns puisis veic lielu soli savā vēl īsajā karjerā, tas vienmēr īpašs un emocionāls moments. Kad šis solis ļoti skaļš un iespaidīgs, tad, piekritīsiet, emocijas un prieks vēl stiprāks. Mums ļoti patīkami vēlreiz oficiāli paziņot, ka Roberts Kukulis pārceļas uz Itāliju, viņš parakstījis profesionālu kontraktu ar leģendāro superklubu “Inter”. FIFA  oficiāli apstiprinājusi Roberta pāreju no SK Super Nova uz Inter FC.

Fantastisks notikums pašam 16 gadīgajam puisim, priekš SK Super Nova un visam Latvijas futbolam kopumā. Apsveicam Robertu ar lielo notikumu un novēlam panākumus vienā no Eiropas galvenajām futbola pilsētām. Buona fortuna, Robi!

Atgādinām, ka Roberts aprīlī ar panākumiem izgāja stažēšanos Milānas superkluba Akadēmijā, kur radīja labu iespaidu. Un lūk, tagad pienācis laiks parakstīt profesionālu kontraktu un veikt pilnīgi jaunu pagriezienu talantīgā 16 gadīgā puiša futbola dzīvē. Protams, pagaidām Roberts nespēlēs Čempionu Līgas finālista galvenajā komandā, bet visam savs laiks! Patreiz “Inter” Akadēmijas komandas (U17, U19), un tā soli pa solim, uz Nerazzurri kluba piramīdas virsotni!

Kukuļa pāreja uz vienu no pašiem slavenākajiem pasaules klubiem, pārcelšanās uz vienu no pašām pasaules futbola valstīm – tas vēl viens no pierādījumiem, ka futbolā iespējams viss! Galvenais, neatlaidīgs darbs, disciplīna, prasme dzirdēt un klausīt trenerus un ticība sev. Tas viss kautrīgajam un labsirdīgajam Robčikam ir, kurš tikai šajā sezonā paspēja uzspēlēt gan Latvijas izlasē (U17) gan vairākās dažādu vecumu SK Super Nova Akademijas komandās. 

Tāpat atgādinām, ka jaunais uzbrucējs debitēja Latvijas čempionāta virslīgā vēl pagājušajā gadā, bet šajā sezonā SK Super Nova sastāvā elitē nospēlēja trīs mačus. Lūk, tas arī ir ceļš uz sapni: spēlēt no visa spēka, nešaubīties par sevi, paciest, strādāt un censties pastāvīgi progresēt. Tikai tā var nokļūt “Inter”.

Teicams piemērs visiem mūsu Akadēmijas spēlētājiem: no SK Super Nova var nopelnīt uzaicinājumu uz lielu klubu, nekā neiespējama nav. Sapņi piepildās, puiši! Mēs vienmēr jums palīdzēsim un nāksim pretīm. Tikai ļoti svarīgi, un to vienmēr vietā atkārtot, daudz strādāt, neatlaidīgi trenēties un ticēt sev.

Personīgs PALDIES visiem treneriem, kuri strādāja ar Robertu Kukuli, lai šī pāreja varētu notikt: Oskars Mīļais, Sergejs Kovaļovs, Aleksandrs Štekeļs, Andrejs Jegorovs, Andrejs Lapsa, Igors Korabļovs, Andrejs Perepļotkins, Uģis Viļums un Aleksandrs Koliņko. Bez Jums šis nebūtu iespējams. Paldies par ieguldījumu Roberta izaugsmē.

Liels paldies personīgi Patrikam Ancānam un Baltic Sports Agency par lielo darbu, lai šis sapnis Robertam varēja piepildīties.

Mēs apsveicam Robertu Kukuli ar pāreju uz “Inter”, novēlam viņam visu to labāko, veiksmīgi pārvarēt katru pakāpienu Nerazzurri Akadēmijā un pastāvīgu progresu. Tāda pāreja var dot tikai labumu, un mēs novēlam Robčikam nekad par to neaizmirst pat sarežģītos momentos, kuri ir visiem un vienmēr. Visu pārvarēsi un viss obligāti izdosies – veiksmi, Robert!

#SuperNova #balticsportsagency #teamBSA  #futbols  #Latvia #InterMilan #IMInter #Italy

 

Attachment

IMG_4143