Roberts Zelmanis atgriežas mūsu klubā!

SK “Super Nova” turpina gatavoties kārtējam Latvijas čempionāta mačam. Svētdien, 5. septembrī, Andreja Lapsas komanda dzimtajās sienās tiksies ar klubu “Smiltene”. Spēle notiks RTU stadionā, sākums – 17:00. Mačs svarīgs, un mums ļoti gribas turpināt uzvaru ceļu un atkal iepriecināt mūsu līdzjutējus.

Tam, lai panāktu veiksmīgus rezultātus, vienmēr nepieciešams sastāva pastiprinājums, un mūsu kluba vadība uzcītīgā veidā turpina nodarboties ar kadru jautājumu risināšanu. Mēs oficiāli paziņojam, ka SK “Super Nova” sastāvu papildinājis talantīgais 20 gadīgais aizsargs Roberts Zelmanis. Neskatoties uz jaunajiem gadiem, Roberts jau labi pazīstams gan Latvijas futbola līdzjutējiem, gan arī speciālistiem. Latvijas čempionāta Virslīgā aizsargs aizstāvējis FK “Liepāja” krāsas. Šajā sezonā Roberts debitēja jau leģionāra lomā, spēlējot klubā “Dainava” (Lietuvas čempionāta augstākā divīzija).

Aizsargs dažādos gados aizstāvējis Latvijas jauniešu izlases krāsas, kā arī Latvijas jaunatnes (U-21), kuras kandidāts ir arī šobrīd.

Mums īpaši patīkami atzīmēt, ka Roberts atgriežas mājās! Tieši mūsu klubā aizsargs spēra pirmos soļus futbolā, tieši SK “Super Nova” Roberts auga un progresēja, mācījās, ar katru gadu kļuva spēcīgāks un jau sasniedza atzīstamu līmeni. Bet pilnveidošanās robežas nepazīst. Novēlam Robertam arī turpmāk progresēt, jau mūsu kluba sastāvā, panākt uzvaras un atkal priecēt mūsu līdzjutējus.

Laipni lūgts mājās, Robert!

Attachment

RZ