Robets Zelmanis: paldies, un panākumus nākotnē!

Futbols – tā ir spēle, kura nes emocijas. Reizēm laimīgas, reizēm skumjas. Viss mūsu mīļotajā spēlē mainās ļoti ātri. Tas, kas likās nereāli vēl vakar, šodien kļūst par notikušu faktu. Tādēļ tagad mēs izdzīvojam jocīgas sajūtas, paziņojot jaunumu par to, ka aizsargs Roberts Zelmanis atstāj SK Supe Nova Salaspils. Dzelžainais Zels nogājis ar mūsu komandu garu un aizraujošu ceļu, tādēļ šķirties pavisam nav viegli. Paldies par visu, Robčik!

22 gadus vecais aizsargs Roberts Zelmanis – mūsu kluba audzēknis, pirmos soļus nopietnā futbolā veicis tieši SK Super Nova. 2021. gada septembrī Robčiks atgriezās mūsu komandā un ļoti palīdzēja vēsturiskā uzdevuma veikšanā – iekļūšanai Latvijas čempionāta virslīgā! Debijas sezonā Latvijas futbola elitē Dzelžainais Zels aizvadīja vienā elpas vilcienā, iedvesmojoši, vienmēr laukumā cīnoties, kā lepns lauva. Visās pašās nesaudzīgākajās divcīņās vienmēr bija bezbailīgais Zelmanis!

Iznākumā aizsargs 2022. gada Latvijas čempionātā nospēlēja 34 spēles un iesita divus vārtus. Pēc spēles minūtēm Zelmanis likumsakarīgi kļuva labākais mūsu komandā (3028), tikai neatkārtojamais vārtsargs Kristaps Zommers, arī nospēlējot 34 spēles, varēja ar viņu konkurēt. Nav pārsteidzoši, ka pēc sezonas iznākuma Zelmanis tika pelnīti atzīts par labāko SK Super Nova Salaspils aizsargu.

Diemžēl, šī sezona Robčikam padevusies smaga. Visu komandu mētāja kā pa viļņiem, neiztika bez kritumiem arī aizsargs. Un tomēr, Zelmanis arī tagad atrodas labāko trijniekā pēc nospēlētajām spēlēm (17) un spēles minūtēm (1350).

Un lūk, tagad Robert izlēmis kut ko izmanīt savā futbola dzīvē un pieņēmis lēmumu atstāt mūsu komandu. Mēs pateicamies Robertam par spēli SK Super Nova Salaspils sastāvā – tas bija neizmirstami, interesanti un emocionāli. Paldies, Dzelžainais Zel, un panākumus turpmākajā karjerā!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

IMG_3189