Sākas turnīra otrais aplis

Svētdien, 19. septembrī, SK “Super Nova” futbolisti aizvadīs kārtējo “Optibet” Nākotnes Līga maču. Čempionāta desmitās kārtas ietvaros Andreja Lapsas komanda dzimtajās sienās tiksies ar klubu “Rēzekne”. Macs notiks RTU stadionā, sākums – 16:00. Spēle svarīga, sākas turnīra otrais aplis – ļoti savarīgi un vajadzīgi atklāt to ar uzvaru! Pirmajā aplī “Super Nova” spīdošā stilā viesos uzvarēja ambiciozo pretinieku, tagad ļoti gribas tādu pašu iznākumu arī mājās. Laipni lūgti uz stadionu!

Aicinām SK “Super Nova” kluba adzēkņus ar viņu vecākiem un radiniekiem uz šo Čempionāta spēli, sagaidot atbalstu tribīnēs spēles laikā un svarīgo futbola sastāvdaļu – skatītāju klātesamības efektu. Komanda centīsies parādīt labu cīņassparu laukumā, skaistu un skatāmu futbolu un radīt apkārt pozitīvas emocijas!

Godājamie līdzjutēji! Jūsu atbalsts ļoti vajadzīgs mūsu komandai, mēs priecāsimies par katru no jums. Uzmanību! Sakarā ar sanitāro protokolu ieeja uz spēli iespējama TIKAI vakcinētajiem vai pārslimojušajiem COVID – 19 ar nepieciešamā sertifikāta uzrādīšanu. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieieja vecāku pavadībā, ievērojot sanitāro protokolu.

Tiem, kuri nevarēs iekļūt stadionā, mēs piedāvājam spēles tiešo translāciju mūsu YouTube kanālā SK Super Nova TV Nepalaidiet garām!

SK “Super Nova” pussargs Kristians Sprukulis nešaubās, ka spēle nebūs vienkārša, bet komanda izdarīs maksimumu iespējamo uzvarai – mēs ļoti gribam būt vēl augstāk turnīra tabulā! Facebook

Kopā uz jaunu uzvaru!

Attachment

AM2 KS1 EB1 Amo1