Salaspils sagaida čempionu!

Svētdien, 16. aprīlī, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta sestās kārtas ietvaros Aleksandra Koliņko komanda Salaspilī tiksies ar klubu “Valmiera” FC. Sākums – 15:00. Ieeja bez maksas. Uz Salaspili brauc čempions, un tas vienmēr liels un interesants notikums. Laipni lūgti, godājamie līdzjutēji!

Mūs gaida jauns aizraujošs mačs. Protams, “Valmiera” – neapšaubāms spēles favorīts. Priekš mums dzirksteļojošā vienmēr lieliskā enerģiskā Jurģa Kalna komanda – pats neērtākais pretinieks, ko mēs vērojām visu pagājušo sezonu. Bet futbolā nav nekā neiespējama, kad tici saviem spēkiem un sities līdz galam, sevi nežēlojot. Pie tam komandas stipri mainījušās, komandas tikai meklē savu spēli garās sezonas startā. Acīmredzams, ka kļūdas pieļauj visi, pat čempions, un tātad, viss var būt un, tātad, viss noteikti būs interesanti!

Gaidām jūs stadionā, dārgie draugi! Jā, diemžēl, pēdējās spēlēs mūsu komanda neatnesa mums prieku, spēle mums atklāti nesanāca, bet katra sērija kaut kad arī noslēdzas. Kas zin, varbūt SK Super Nova Salaspils atkal stipri sabojās noskaņojumu tieši čempionam?! Atceraties, pagājušajā sezonā mums kas tāds izdevās…

Galvenais – sisties no sākuma un līdz beigām, un par to vajag runāt pastāvīgi. Līdzjutēji ļoti gaida no mums, ka mēs pirmām kārtām cīnīsimies par katru bumbu un katru laukuma metru.

Puiši, tad iziesim laukumā un pārsteigsim mūsu līdzjutējus ar galēju pašatdevi un milzīgu vēlēšanos pierādīt, ka spēlēt nopietna līmeņa futbolu mēs noteikti protam, ok?!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

BFDD1C14-814B-4593-A8B3-9BA9ABF2E4C4