Sastāva pastiprināšana turpinās

SK “Super Nova” futbolisti turpina gatavošanos mājas spēlei ar klubu “Smiltene”. Mūsu kluba vadība jau veikusi lielu darbu sastāva pastiprināšanai, bet šajā svarīgajā procesā taču nedrīkst apstāties. Par kārtējo nopietno soli šajā virzienā kļuvusi vienošanās ar trīs jauniem futbolistiem, kur katrs no viņiem, bez šaubām, nesīs labumu mūsu komandai. Mēs oficiāli paziņojam, ka karjeru SK “Super Nova” turpinās aizsargs Gatis Štrauss, pussargs Kristofers Ebije un vārtsargs Dāvis Veisbuks. Laipni lūgti SK “Super Nova”!

Gatis Štrauss - 24 gadus vecais aizsargs, spējīgs nosegt pozīciju abos flangos. Aizsardzības spēlētājs ir ne slikta pieredze, viņš spēlējis vairākos Virslīgas klubos (“Jelgava”, “Valmiera” un citi). Zīmīgi, ka Gatis vairākus gadus atpakaļ jau aizstāvējis mūsu kluba dzeltenzilās krāsas, tā kā SK “Super Nova” prasības viņam brīnišķīgi pazīstamas. Novēlam Gatim uzticamu spēli aizsardzībā un uzvaras jaunajā klubā!

Kristofers Ebije – talantīgs 19 gadīgs nigēriešu pussargs, ar lielu ātrumu un interesantu tehniku. Novēlam Kristoferam rezultatīvu spēli, vārtus un uzvaras jaunajā klubā!

Dāvis Veisbuks – perspektīvs 16 gadīgs vārtsargs, kuram jau tagad pastiprinātu uzmanību pievērš daži Virslīgas klubi. Dāvis pārstāv Latvijas jauniešu ((U – 17) izlasi. Novēlam Dāvim pastāvīgu progresu un panākumus jaunajā klubā!

SK “Super Nova” galvenā trenera Andreja Lapsas komentārs:

- Jaunu futbolistu atnākšana, protošu, perspektīvu, kuri grib kaut ko sasniegt futbolā, grib sevi parādīt, grib progresēt – tas vienmēr ir pozitīvs un ļoti vajadzīgs moments. Saprotu, ka tas vienmēr ir sarežģīts un darbietilpīgs process, kas prasa lielu enerģiju, nopietnas pūles, un par to, protams, esmu ļoti pateicīgs kluba vadībai. Kluba prezidents Jānis Engelis izdarījis ļoti lielu darbu. Vienmēr gribās, lai katrs jauns futbolists pēc iespējas ātrāk adaptētos un pēc iespējas ātrāk iekļautos kolektīvā un saprastu treneru prasības, lai jau spēlēs parādītu savas labākās kvalitātes un nestu labumu. Tagad, protams, grūti uzminēt, kā viss sanāks, bet atzīmēšu, ka visi jaunie puiši ļoti cenšas, treniņos atdod sevi pilnībā un pilni vēlēšanos atdot komandai maksimumu iespējamā. Ļoti ceru, ka visi palīdzēs komandai uzvarēt un ar savu spēli priecēs mūsu līdzjutējus.

Attachment

Attachment2 Attachment1