Sen laiks pārtraukt neveiksmīgo sēriju

Ceturtdien, 18. maijā, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta trīspadsmitās kārtas ietvaros Aleksandra Koliņko komanda Salaspilī tiksies ar klubu FS “Jelgava”. Sākums – 17:00. Ieeja bez maksas. Laipni lūgti stadionā, godājamie līdzjutēji! Grūtajā periodā, kuru patreiz pārdzīvo mūsu komanda, līdzjutēju atbalsts – tas ir svarīgs faktors, mēs gaidām jūs, draugi.

Mūs gaida spēle ar turnīra debitantu, kurš čempionātu aizvada brīnišķīgi. Jelgavnieki jau stipri pārsteiguši Latvijas futbola cienītājus, pārliecināti vāc punktus, bojā nervus favorītiem. Lūk arī mačā ar mūsu komandu pirmajā aplī “Jelgava” pelnīti uzvarēja. Vispār, komanda interesanta un labā nozīmē nekaunīga. Nekas vienkāršs mūs ceturtdien negaida.

Bet mūsu komandai nav kur atkāpties! Pēdējā laikā mums gandrīz nekas nesanāk, mēs neko, izņemot sarūgtinājumu, līdzjutējiem nenesam. Bet nevar jau tas turpināties pastāvīgi! Laiks laboties, laiks sākt dāvāt līdzjutējiem pozitīvas emocijas. Puiši, izdariet priekš tā visu. Puiši, izdariet priekš uzvaras laukumā visu, un pat vairāk. Pats galvenais: atstājiet laukumā visu, kas jūsu spēkos. Stādieties priekšā, ka tas ir jūsu Čempionu līgas fināls.

Citi vārdi nav vajadzīgi. Redzēsimies ceturtdien!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

C1392A0C-C06D-49D8-BBA3-D8CC3F03EB78