Sen neesam spēlējuši mājās! Ļoti svarīga spēle…

Sestdien, 20. augustā, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta divdesmit piektās kārtas ietvaros Aleksandra Koliņko komanda dzimtajās sienās tiksies ar klubu BFC “Daugavpils”. Sākums – 18:00. Ieeja bez maksas. Ļoti svarīga spēle!

Mūsu komanda atgriežas mājas stadionā. Pārtraukums bija ilgs (gandrīz mēnesi), un lūk, mūs atkal gaida mājas spēle, kurai ir milzīga nozīme. Trīs uzvaras pēc kārtas, kuras, neapšaubāmi, ļoti iepriecināja mūsu līdzjutējus, ievērojami uzlaboja SK Super Nova Salaspils pozīciju tabulā. Bet visa cīņa priekšā un apstāties nekādā gadījumā nedrīkst!

Katra spēle mūsu klubam – tā ir spēle – fināls, un kauja ar Latgales klubu nav izņēmums. Nekas vienkāršs mūs sestdien negaida: BFC “Daugavpils” kaut arī pārdzīvo sarežģītu periodu, bet vienmēr sitas līdz galam, organizēta, gudra – komanda ar raksturu. Lai uzvarētu, mums vajadzīga galēja noskaņošanās, pašatdeve, uzmanība un, saprotams, vētrains līdzjutēju atbalsts!

Laipni lūgti stadionā! Jūsu atbalsts ļoti vajadzīgs komandai, jūsu atbalsts – tā ir atslēga jaunam, ļoti vajadzīgam un svarīgam panākumam. Sitīsimies par trīs punktiem kopā!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

5AF71F1B-0C49-49D0-884F-A4AE9C14CF97