SFL komandu kapteines klātienē vēro sieviešu Čempionu Līgas Finālu!

Pagājušajā nedēļā Turīnā notikušajā turnīra finālā Francijas komanda Lionas Olympique” ar rezultātu 3:1 uzvarēja Spānijas pārstāves no “Barcelona” kluba.

Pēc Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta Vadima Ļašenko iniciatīvas šogad uzsākta tradīcija, dāvājot Sieviešu futbola līgas (SFL) komandu kapteinēm braucienu uz UEFA Čempionu līgas finālu sievietēm.

Džeina Eglīte (SK Super Nova/RTU):

- Noteikti jāsaka paldies par šādu iespēju doties uz Itāliju un izbaudīt lielo futbolu. Brauciens noteikti bija uz visiem 100% – redzēt ne tikai tik skaistu zemi ar tik bagātu arhitektūru, bet baudīt arī iespēju sajust lielā futbola emocijas, atmosfēru. Tas bija lieliski! Sajūtu, kad iegājām lielajā stadionā, nevar nodot vārdiem, zosāda uzmetās. Fani, stadions, atmosfēra un emocijas, kas valdīja spēles laikā, bija lieliskas.

Protams, skatīties, kā visaugstākajā līmenī spēlē profesionāles, ir vienkārši kaifs. Spēle bija lieliska – kvalitāte, piespēles, ātrums, lēmumu pieņemšana. Izbaudīju katru minūti. Iespēja baudīt futbolu tik vēsturiskā stadionā ar tik karstasinīgiem faniem dod papildu motivāciju censties sasniegt ko vairāk, augt. Novērtēju, ka man tika dota iespēja izbaudīt tik lielisku braucienu ar lieliskiem cilvēkiem.

Plašāk: https://lff.lv/zinas/14047/sfl-komandu-kapteines-klatiene-vero-sieviesu-cempionu-ligas-finalu/

#UWCL #UWCLfinal #SuperNova #SuperNovameitenes #futbols #Sirdslieta #Sieviešufutbols

Attachment

E45B497A-5948-4FE3-A647-87AA5989E298