Sieviešu 1.līga SK Super Nova – RFS2

15.04.2018 savu otro sezonu Sieviešu 1.līgas turnīrā uzsāka SK Super Nova komanda, aizvadot spēli pret RFS 2 komandu. Spēles gala rezultāts 0-0. Pirms šīs sezonas par sieviešu SK Super Nova atbalstītāju kļuva Meffert Baltica, kas ir viens no lielākajiem krāsu tirgotājiem Latvijā un viens no viņu pārstāvētajiem krāsu zīmoliem ir Super Nova. Šī zīmola logo būs redzams uz mūsu sieviešu komandas spēļu krekliem.

Trenera Edgara Kārkliņa komentārs: spēli sākām labi, kontrolējām un turējām bumbu. Izveidojām vairākus vārtu gūšanas momentus. pirmā puslaika beigās pielīdzinājāmies pretiniecēm, līdz ar ko zaudējām bumbas kontroli. Otro puslaiku atkal iesākām aktīvi, kontrolējām spēli. Nerealizējām 2 izgājienus viens pret viens ar pretinieču vārtsardzi. Spēli bija jāuzvar, pretiniecēm bija tikai viens reāli bīstams moments pie mūsu vārtiem. Ja mēs turpināsim spēlēt savu spēli un kontrolēt bumbu, nevis sist to uz priekšu, rezultāts neizpaliks. Esmu apmierināts ar spēli, paldies par to meitenēm. Patika kā nospēlēja komandas aizsardzības līnija, arī uzbrukums bija ok , bet ja uz rezultāta tablo pie gūtajiem vārtiem ir 0, tad īsti apmierināts līdz galam nevaru būt. Ir jāuzlabo sitieni pa vārtiem, bumbas atņemšana un jāpieņem bumba gaisā, nevis jāsagaida to lejā uz laukuma.